כותרת
> C;
1/1
ספורט

הראשון של שי סגלוביץ

נהריה ספורטפורסם: 06.02.21 , 20:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי תקופה ארוכה ללא ניצחון במשחקי הליגה,

ביום חמישי עירוני נהריה רושמת ניצחון במשחק חוץ נגד מכבי ראשון בתוצאה 93-91 וזה היה ניצחון הבכורה בעידן המאמן שי סגלוביץ.

נהריה פתחה את המשחק בצורה נהדרת.

השחקנים של המאמן שי סגלוביץ סוף סוף הראו מחויבות והמון אנרגיה במשחק, מה שנתן לנהריה הרבה ביטחון ברבע הראשון של המשחק אותו נהריה הצליחה לתרגם ליתרון בסוף הרבע 25-20 לאחר שלשה עם הבאזר של זיו בן צבי.

ברבע השני המשחק הפך לשקול הרבה יותר והיתרון במשחק עובר מצד לצד בין הקבוצות. בתום המחצית הראשונה התוצאה על לוח התוצאות הראתה 47-45 לזכות קבוצת ראשון לציון.

נהריה פתחה את הרבע ה-3 בצורה רדומה.

שחקני ראשון ניצלו זאת לפתוח פער קטן - גדול מנהריה באמצע הרבע 55-50, אך שחקני נהריה לא נלחצו ולא איבדו את קור הרוח, ניסו להיות צמודים במשחק עד כמה שאפשר ואף לקחו את ההובלה לכיוון של נהריה ובתום הרבע נהריה ביתרון 71-67.

ברבע האחרון, המשחק המשיך להיות צמוד מאוד והדרמה הלכה לסיום המשחק, בסדרת פעולות נכונות של ג'וש אלכנסדר בהתקפה, עירוני נהריה רושמת ניצחון סופר ענק בתוצאה 93-91 שאולי יוציא את עירוני נהריה לדרך חדשה.

קלעו לנהריה במשחק: אלכסנדר 23, מקנזי מור ומייקל יאנג 17 נקודות כל אחד, ניומן 11, לאומי 11, בן צבי 8, בלוסומגיים 6.

מאמן נהריה, שי סגלוביץ אמר בסיום המשחק: "אני שמח מאוד על הגישה היום של השחקנים במשחק.

מגיע לכל המערכת לחגוג היום מהניצחון ואני כבר עם הפנים קדימה למשחק מול נס ציונה בתקווה שנמשיך את היכולת הטובה מהמשחק של היום".

בתמונה - ג'וש אלכסנדר הטוב בשורות נהריה במשחק 

צילום תמונה - מועדון הכדורסל עירוני נהריה