כותרת
> C;
1/1
חדשות

הרמת כוסית לרגל חג הפסח למתנדבי "יחד למען החייל" בנהריה

נהריה חדשותפורסם: 17.04.19 , 11:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי לרגל חג הפסח, חג אביב שכולו בסימן נתינה במסורת היהודית, התכנסו מתנדבי "יחד למען החייל" להרמת כוסית במשכן החדש, הנגיש והיפה ששוכן ליד היכל הספורט - רח' דבורנית 16, עין שרה, נהריה. "יחד למען החייל" הוא ארגון הפועל במטרה לדאוג לחיילים הבודדים, הארגון מבקש להעניק להם את תחושת המשפחתיות והשאיפה העתידית היא אף לזמן להם אפשרות מתן שירותים.

הערב כובד בנוכחות: ראש העיר - רונן מרלי, הרב הראשי של נהריה - ישעיהו מייטליס, נגידת רוטרי עמיתים נהריה - סבילה צוויבל, מנכ"ל עירית נהריה - אלי אלבז, יו"ר של של"מ - יוכי דוברצקי, ראש אפיק קהילה רוטרי עמיתים - יהודית גורא, נציגת גדוד שחף - סג"מ שחר רוסו, נציגת מעגל נשים - שרית תורג'מן, רכז פעילות בשל"מ - עמוס אלדד, מתנדבים ואורחים. את הערב הנחה בחן ראובן וגנר ובמהלך האירוע ניתנו תעודות הוקרה.

פתח את הערב הרב מייטליס אשר שיבח את יו"ר יחד למען החייל - ראובן וגנר כי הוא המנוע של הארגון וכן הלל ושבח את כל המתנדבים. בברכתו הרב מייטליס חיבר בין המתנדבים לחג הקרוב באומרו: "חג הפסח הוא חג של המתנדבים" והסביר עד כמה חשובה הנתינה וקשר זאת לחג הפסח "שהרי לא סתם הרינו כולנו מסובין... חג הפסח הוא חג שמוכיר טובה. שלמה החכם אמר: "עולם יברא בחסד.." ואתם נותנים הרגשה טובה לאותם חיילים בודדים שאתם דואגים להם וגורמים לכך שהעורף הוא חלק מצבא הגנה לישראל והחיילים הבודדים בפרט".

מנכ"ל עיריית נהריה אלי אלבז הודה על שיתופי פעולה נהדרים עם "יחד למען החייל": "כשליחי מצווה עירית נהריה החליטה להקצות מבנה חדש - אתם ראויים לטוב ביותר, ברכתי כנציג העיריה ובשם רונן ראש עירנו אנו נתמוך ככל שיתאפשר אחדותנו היא כוחנו, בבריאות איתנה".

כמו כן נשאה דברים סיבלה צוויבל אשר סיפרה על רוטרי עמיתים, הארגון שהוא חלק מ-58 מועדונים בישראל ומיליון מאתיים חברים ברחבי העולם, שדואג שיהיה טוב לאנשים בקהילה. עוד סיפרה צוויבל שתנועת הנוער "אינטראקט", שנפתחה לא מזמן, עזרה באריזת השי לחייל וכן הודתה לעירית נהריה. בנוסף עדכנה כי רוטרי עמיתים תספק צבע לכל חייל בודד שירצה לצבוע את מקום מגוריו ובתמורה הוא יצטרך לעזור לצבוע בית קשיש שידו אינה משגת.

לסיום, עמוס אלדד, רכז פעילות בשל"מ, סיפר על הפעילות "תעסוחייל" (תעסוקה לחייל בודד שרוצה לעשות השלמת הכנסה) שקושרת בין החיילים הבודדים ומקומות עבודה בצורה מסודרת עם אישורים מתאימים. עמוס אלדד פועל ומגשר בהתנדבות מלאה לנותנים מקום עבודה ולחיילים הבודדים המבקשים מקום עבודה. למעוניינים לקחת חלק ניתן ליצור קשר לנייד 052-8736262.

בברכת חג שמח וכשר.

קרדיט צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

הרמת כוסית עם ראש העיר

הרמת כוסית לרגל חג הפסח למתנדבי "יחד למען החייל" בנהריה

מנכ"ל העיריה אלי אלבז מקבל תעודת הוקרה עבור עירית נהריה

הרמת כוסית לרגל חג הפסח למתנדבי "יחד למען החייל" בנהריה

הרמת כוסית עם כבוד: הרב ישעיהו מייטליס, נגידת רוטרי עמיתים סבלה צוויבל, מנכ"ל עיריית נהריה אלי אלבז, יו"ר "יחד למען החייל" ראובן וגנר.

הרמת כוסית לרגל חג הפסח למתנדבי "יחד למען החייל" בנהריה

ראש העיר הגיע לבסוף לכבד את המתנדבים ונשא דברים

הרמת כוסית לרגל חג הפסח למתנדבי "יחד למען החייל" בנהריה

סג"מ שחר רוסו נציגת גדוד שחף