כותרת
> C;
1/1
נהריה

השוחרים של בי"ס למנהיגות ומצוינות שחקים נהריה נשבעו אמונים

נהריה נהריהפורסם: 03.10.19 , 14:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בטקס חגיגי ומרגש הושבעו 63 שוחרי חיל האוויר בבי"ס למצוינות ומנהיגות שחקים. במהלך הטקס נחשפו הכותפות לשוחרי חיל האוויר.

טקס השבעת שוחרים הוא מסורת ותמיד מרגש, זאת השנה השמינית לשלוחת חיל האויר בנהריה. לראות 220 שוחרים צועדים בגאווה לרחבת המסדרים לקול מחיאות הכפיים של הקהל הרב.

במהלך הטקס 63 שוחרים חדשים הצטרפו לשלוחה בשנה"ל החדשה נשבעו אמונים ללמוד ולשרת את המדינה, איש את רעהו ואת העם היהודי לצלילי השיר "נשבע" של חיים משה. בחלק האומנותי הופיע להקת "קולות עמל" שרה מחרוזת שירים צבאית ומנהלי השכבות חילקו ספר תנ"ך לשוחרים החדשים שהצטרפו למשפחת "שחקים".

הטקס היה בנוכחות: ראש העירייה, מר רונן מרלי, מנהלת תחום טכנולוגי בקב' עמל, גב' תמי עטיה, מפקד טייסת הדרכה, סא"ל ש', מפקד גף פלדה כחולה, רס"ן אבי הרוש, מפקד מחוז צפון, רס"ל ברוך מירו, מנהל בית הספר, סמ"ר לנה פרודניוק, מפקדת השלוחה, צוות המפקדים והצוות החינוכי בבית הספר.

מדברי ד"ר אבי מנשס, מנהל בית הספר: "השנה, בהמשך לתהליך ההתמקצעות של שלוחת השוחרים, התחלנו מסלול מואץ לתלמידי כיתות ט', אשר אמורים לסיים את מסלול לימודיהם התיכוניים בכיתה י"א ומיד להמשיך במסלול להנדסאים ואף לתואר מהנדס. זהו עוד צעד בניתובם למסלול איכותי בחיל האוויר, בתפקידי מפתח. אני יותר מגאה בשוחרינו ובצוות הפיקודי שמוביל את מסלול השוחרות מהישג אחד למשנהו. אני מאחל לשוחרים החדשים הצלחה ומברך אותם על הצטרפותם למשפחת "שחקים" ולמשפחת חיל האוויר. לשוחרים הוותיקים אני מאחל הצלחה בהמשך לימודיהם ומודה אני לכל השותפים שמאפשרים לחלומות להתגשם".

צילום :באדיבות בי,ס למנהיגות שחקים 
 
צילום :באדיבות בי,ס למנהיגות שחקים