כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

התכנית של ירון אילן מגיעה לנהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 02.05.19 , 14:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מחר (שישי 3.5.2019) זה קורה ורגע לפני יום הולדת ה71 של מדינת ישראל שיחל בשבוע הבא תכנית המוזיקה של ירון אילן שמשודרת בערוץ 24 בכל יום שישי ממקום אחר מרחבי הארץ מגיעה מחר לעיר נהריה ל-4 שעות של מוזיקה וכייף, רגע לפני כניסת השבת.

איזה כיף הולך להיות מחר יום שישי 3.5 לתושבי נהריה והסביבה שיגיעו למתחם הקיץ של "המקום פלורנטין" שנמצא באזור הצפוני של העיר נהריה כי בדיוק מחר יגיעו לשם התכנית הפופלארית של ירון אילן שמשודרת בערוץ 24 יחד עם זמרים מובחרים מהז'נאר הים תיכוני.

האירוע יחל מהשעה 11:00 ועד השעה 15:00 וכמובן למי שלא מצליח להגיע למקום שידור ישיר של האירוע יועבר בערוץ 24.

בין שלל הזמרים שיהיו מחר על הבמה ניתן יהיה למצוא זמרים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם המוזיקאלית כמו: לואי עלי ואושר כהן לצד אומנים ותיקים וטובים כמו: אבי סינואני ושימי מזרחי. כך שמי שיגיע למקום ייהנה ממוזיקה טובה ותוססת נוסח הז'נאר המזרחי- ים תיכוני.

בנוסף לזמרים הטובים ולירון אילן מנחה התוכנית, למקום יגיע כבוד ראש עיריית נהריה, מר רונן מרלי, שינאם מספר מילים על העיר נהריה ועל איך הוא רואה את עתידה של העיר נהריה בעתיד וגם בוודאי יגיד מספר מילים על תקופתו הדי קצרה בתור ראש העיר של נהריה.

אז תושבי נהריה והסביבה מי שרוצה להגיע למקום ולחגוג כמו שצריך מוזמן להגיע למקום בו האירוע מתקיים שנמצא ברחוב היוצרים 7 באזור התעשייה של העיר ולחגוג עם מיטב הזמרים שיהיו בתכנית וליהנות מיום שישי כיפי במיוחד.

קרדיט צילום - יחסי ציבור "המקום פלורנטין נהריה"