כותרת
> C;
1/1
נהריה

ויצו למען הפעוטות

נהריה נהריהפורסם: 18.01.21 , 20:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעון ויצו קיבוץ גלויות הוא אחד משני מעונות ויצו הקיימים בעיר נהריה.

מעון ויצו הוקם בשנת 1950 ברח' קיבוץ גלויות שנמצא בנהריה .

המעון נמצא בלב שכונה סוציו אקונומי נמוכה, המעון מעניק בית שני בשעות הבוקר והצהריים לפעוטות, עם טיפול מסור מגיל 3 חודשים ועד גיל 3.

כחלק מחשיבה ארגונית, הצוות שמח לעבוד, לשתף ולקבל הרבה אהבה מסניף נהריה של ויצו ישראל ובמיוחד של מינה גולדשטיין, יו"ר ויצו סניף נהריה אשר חושבת כל הזמן על שיתופי פעולה וכל פעם מצליחה לרגש את הצוות והמשפחות בעשייה ובנתינה של חברות ויצו.

הפעם הביאו אפודות שנסרגו ע"י ניצולת שואה, משחקים למעון, פיג'מות לילדים לימי החורף הקרים.

לימור סוברנו מלכה, מנהלת את המעון כ- 18 שנה.

המעון פועל מהשעה 07:00 בבוקר ועד 16:00 אחה"צ.

לימור סוברנו מלכה מספרת:

"מתחילת דרכי, החזון שלי היה לעבוד למען הילדים בשיתוף הקהילה.

כבר בתחילה נוצר קשר עם ויצו ישראל וככל שעברו השנים ובעיקר בשנים האחרונות כאשר מינה גולדשטיין עומדת הראש סניף נהריה, התהדק הקשר עם ויצו והחיבור התחזק, כמו גם הקשרים של שיח ונתינה עלו.

זו הזדמנות להודות לגב' מינה גולדשטיין ולחברות בויצו סניף נהריה על היוזמה הברוכה לדאוג לסריגים, פיג'מות ומשחקים".

מינה גולדשטיין, יו"ר ויצו סניף נהריה:

"במסגרת הקשר בין סניף ויצו בעיר לבין המעונות של ויצו, מתנדבות הסניף דואגות לתרומת משלוח מנות לילדי המעונות בחגי פורים וחנוכה, העברת תרומת סריגים, מעשה ידיה של ניצולת שואה בת 82, העברנו ספרי ילדים ומשחקים שהתקבלו בסניף במסגרת התרומות הרבות המגיעות אלינו ולאחרונה גם דאגנו להעביר למעונות פיג'מות וגרביים שנתרמו לויצו ישראל ע"י חברת דלתא.

כל זאת בנוסף לעשייה המרובה של הסניף בתחום החינוך, מעמד האישה, הרווחה והתרבות בעיר.

ויצו נהריה תמיד עם הפנים לקהילה".

_________________________________________________________

אודות ויצו ישראל: חזון חיצוני חברה ציונית- הומניסטית , המבוססת על שוויון הזדמנויות בדגש על חינוך ורווחה לנשים, ילדים ונוער תוך שיתוף פעולה עם יהדות התפוצות.

חזון פנימי תנועה ציונית בינלאומית א- מפלגתית ועצמאית כלכלית - של נשים מתנדבות. התנועה מובילה לשינויים למען שיפור החברה בישראל, תוך שימת דגש על קידום מעמד האישה, שוויון בחינוך , רווחת המשפחה ותמיכה באוכלוסיות חלשות.

מטרות לקדם את מעמד האישה בישראל באמצעות חקיקה, פיתוח מנהיגות ומודעות אישית וחברתית למען שוויון נשים בחברה. להעניק לפעוטות, ילדים, בני נוער וקשישים שוויון הזדמנויות למען צימצום פערים בחברה הישראלית. להתאים את הצרכים המשותפים בין נשים יהודיות בתפוצות ובין נשים בישראל למען המשכיות העם היהודי וקליטת עליה.

אודות ויצו מאתר ויצו ישראל

צילום: באדיבות ויצו נהריה
 
 
 
 
צילום: באדיבות ויצו נהריה
 
צילום: באדיבות ויצו נהריה