כותרת
> C;
1/1
נהריה

זעקת הגיל הרך ילד לא נולד בגיל 3

נהריה נהריהפורסם: 04.10.21 , 08:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

נעמת גליל מערבי אמונה למען מעונות היום .

מנהלות ומטפלות נעמת ואמונה, מכל רחבי הגליל הגיעו להפגין למען המטפלות והסיעות במעונות היום בתמיכת ההסתדרות ואחרים "הגיע הזמן שממשלת ישראל תיקח אחריות ותדאג לילדים ולמטפלות שלנו! לתקינה נאותה ושכר הגון."

בצומת המרכזית של ש"ד הגעתון קניון ארנה התאספו ארגון נעמת בהובלת של עופרה אלקיים כהן יו"ר נעמת במרחב גליל מערבי , אמונה וההסתדרות מכל הגליל עד טירת כרמל במחאה על המחסור בכוח אדם ועל השכר הזעום במסגרות שמיועדות לבני 3-0. יו"ר נעמת מרחב גליל מערבי הגב' עופרה אלקיים כהן קראה: "שנים רבות שאנו זועמות פועלות ומפגינות למען הכרה פעוטות 0 עד גיל 3 בחוסר התקינה המשוואה. רק לסבר את האוזן במדינות הOECD מטפלת אחת אחראית בממוצע לטיפול ב -4 פעוטות ואילו מטפלת יחידה מתבקשת בן 6 ל8 פעוטות . לא יעלה על הדעת פערים עצומים כאלה וככל שהמטפלות שלנו יעשו את המיטב והמרב, בתקינה כזו מי שנפגע אילו הילדים אשר לא מקבלים את הטיפול הראוי הפרטני. מהעבר השני המטפלות שלנו קורסות תחת הנטל והאחריות הכבדים, והזלזול של ממשלת ישראל , בשכר והתגמול המגיע להן לא יעלה על הדעת. המדינה מתנערת מסקטור חשוב זה המונה כ 150 אלף פעוטות ומעבירה ממשרד למשרד את הטיפול באוכלוסייה זו בלי לקחת אחריות אמתית . קצנו בהבטחות ובדיבורי סרק והגיע השעה כי יחד כל הארגונים המפעילים מעונות יום יתאגדו ויאבקו עד להצלחתו של המאבק החשוב הזה . אני מחזקת את ידיה של יו"ר נעמת חגית פאר והארגונים המפעילים וקוראת להורים להצטרף למאבק אלינו על עתיד ילדינו .

אשר שמואלי יו"ר מרחב גליל מערבי הגיע הזמן שממשלת ישראל תיקח אחריות ותדאג לילדים ולמטפלות שלנו! לתקינה נאותה ושכר הגון. מבקשת להודות ליו"ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי אשר שמואלי להירתמות המסיבית למאבק זה יחד עם כל עובדות המעונות, ההסתדרות , היכל התרבות ואחרים."

בהפגנה עמדו כל מטפלות והארגונים וזעקו 'בנט בנט התעורר המטפלות שוות יותר.'