כותרת
> C;
1/1
לימודים

חודש ההשכלה הגבוהה במרכז צעירים נהריה

נהריה לימודיםפורסם: 03.07.19 , 18:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מרכז צעירים נהריה בשיתוף עיריית נהריה ותוכנית הישגים, משיק את חודש ההשכלה הגבוהה בעיר

חודש ההשכלה הגבוהה נועד לחשוף את המשתתפים למגוון האפשרויות שעולם ההשכלה מציע, להתחיל ולתכנן את העתיד בצורה המיטבית ביותר. ביום רביעי הקרוב 10.7 בשעה 18:00 יתקיים המפגש הראשון שיעסוק במגוון המלגות והתוכניות הייחודיות למימון שכר הלימוד והערכות כלכלית לקראת לימודי התואר.

דנה וינשטיין ממרכז צעירים: "מימון עלויות שכר הלימוד האקדמי והוצאות המחייה, הם סוגיות מורכבת לסטודנטים רבים ולכן, חשוב מאוד לערוך ערב שנותן מידע מקיף למגוון המלגות הקיימות".

ב-17.7 בשעה 19:00, יתקיים מרתון ייעוציים לתוך הלילה במגוון תחומים: זכויות חיילים משוחררים, תעסוקה והכוונה ללימודים. אביבית בוזנח, רכזת השכלה גבוהה: "זוהי הזדמנות מיוחדת לצעירים המעוניינים לוודא מהו הכיוון הלימודי שלהם, החל מאלו שאין להם כיוון בכלל, ועד לבעלי כיוון מוביל, שמעוניינים לוודא שהוא אכן הכיוון מתאים".

ולא רק לצעירים, ב-25.7 תתקיים הרצאה מכוונת להורים, על חשיבות פיתוח הקריירה אצל הילדים הצעירים. איך אנחנו, ההורים, יכולים להיכנס לתמונה בעניין התעסוקה של ילדינו והאם בכלל אנחנו צריכים להתערב? האם אנחנו מבינים את המשמעויות הרגשיות של השינויים האלו? האם מערכת החינוך שלנו הכינה אותם בכלל ל-‘עולם החדש’ הזה, או שעלינו למלא את החסר? הרצאה מאירת עיניים על שוק התעסוקה, משמעות הלימודים אל מול הניסיון, הכישורים הנדרשים בתחום התעסוקה היום ובעתיד, וכלים מעשיים שאפשר לקחת הביתה ולסייע בעזרתם לצעירים.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "חודש ההשכלה הוא הזדמנות מצוינת לצעירים ולצעירות הנהריינים להיחשף לאפשרויות הרבות שעומדות בפניהם להרחיב את הידע וההשכלה בתחומים רבים ולהעצים ולפתח את עצמם ולקדם את העתיד התעסוקתי שלהם".

כל האירועים וההרצאות פתוחות לקהל הרחב. מידע ניתן למצוא בדף הפייסבוק של עיריית נהריה ומרכז צעירים.