כותרת
> C;
1/1
נהריה

חילופי נשיאים ברוטרי ובאופן הפנימי 2021/22

נהריה נהריהפורסם: 30.06.21 , 13:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מועדון רוטרי זכה למרות השנה המאתגרת בפרס הנגיד למועדון מצטיין ארצי בקטגוריה: פרויקט הומניטרי ייחודי – הכוונה לרוטרי באהבה ביוזמתו של נ/ל משה זרקה ז"ל ואבי בן הרוש וסייעו לו לאורך השנים חברים בוועדת מלגות בהובלת נ/ל יוסי זיגלמן וחברים נוספים.

ביום ראשון נערך טקס חגיגי ומרגש של חילופי נשיאים באופן הפנימי ורוטרי במסעדת אדלינה בכברי.

עשרות חברים הגיעו לחלוק כבוד לנשיאה היוצאת, אסתי בלס והנשיאה הנכנסת, חנה קופר מהאופן הפנימי, לאבי ברבי הנשיא היוצא ואלעד סלע הנשיא הנכנס ממועדון רוטרי נהריה הוותיק.

אורחי הכבוד באירוע: נג"ל ד"ר אבנר פוקס נציג הנגיד המכהן, איציק קירשנבאום עוזר נגיד האשכול אזור חוף, נגידת האופן הפנימי - ישראל גברת דוריס מג'אדלי ובן זוגה, חברות האופן הפנימי, חברי רוטרי.

את הערב הנחה חבר וותיק ברוטרי, יוחנן ברנדייס, בתוכנית האמנותית של הערב רפי טוקטונוב בנגינה על סקסופון.

את הטקס פתחו בברכות של האורחים מבחוץ אבנר פוקס שלא הפסיק לשבח את מועדון רוטרי נהריה הוותיק ואת עשייתם של חברי המועדון למען הקהילה.

דוריס מג'אדלי, נגידת האופן הפנימי הארצי הודתה לאסתי בלס ולחברות האופן על ההזמנה ושבחה את עשייתם בקהילה בשנה הכה מאתגרת שחלפה ולא הייתה פשוטה, למרות כל אלו הצליחו לגייס תרומות והקורונה לא עצרה אותן.

בטקס המסורתי של חילופי הנשיאים, כיאה להחלפת רוטריונים סיכם הנשיא היוצא, אבי ברבי את השנה שחלפה ואמר: "למרות שהשנה לא קיימנו את ערב הגאלה הגדול, חברי המועדון התגייסו ותרמו מכיסם סכום לא מבוטל וגייסו מאנשים טובים כספים שזה לא מובן מאליו".

זכינו בפרס הנגיד למועדון מצטיין ארצי בקטגוריה: פרויקט הומניטרי ייחודי – הכוונה לרוטרי באהבה.

עברנו למשכננו החדש ובסיוע חברנו דדי אלימלך וחברים נוספים אישרנו נוהל תפעול שוטף של המועדון.

תודתנו לחברנו, ראש העיר מר רונן מרלי, מנכ"ל המתנ"סים, ליאור הרשמן וחברנו חנן עבדה, מנהל המשכן שסייעו רבות בנושא.

ברבי הזמין את הנשיא הנכנס, אלעד סלע לטקס הדקירה ולהחלפת המשמרת.

הנשיאה של האופן הפנימי, אסתי בלס סיכמה את הפעילות ואמרה: "אדם צריך להיות גדול מספיק להודות בטעויותיו, חכם מספיק כדי להרוויח מהם, וחזק מספיק כדי לתקנם".

כמו כן סיפרה שבמשך כל בוקר במשך כהונתה שלחה לחברות האופן בכל בוקר 346 ציטוטים/פתגמים ובטקסיות דקרה את הדש של חנה קופר.

זהו אקט סימבולי כאשר כל נשיא מקבל סיכה של האופן הפנימי כיאה לנשיא.

אבי זיגלמן קיבל את האות הגבוהה ביותר פול האריס, על שמו של מייסד רוטרי, ניתן כהוקרה לחברים המגלים מסירות מיוחדת במשך שנים למטרות רוטרי ושמאמציהם ותרומותיהם יוצאות הדופן.

יוני רודולר קיבל את השעון הנודד שבתום כל שנה מקבל חבר רוטרי מצטיין למשמרת על מסירותו למועדון ועל שיתוף הפעולה.

גברי לזר העניק בשם חברי מועדון רוטרי נהריה מגן הוקרה מיוחד לאילן אופנהיימר, על תרומתו במשך שנים למועדון ולקהילה.

ראובן משכית הרוטריון הוותיק ביותר חשף את הפתק מעל הפעמון שמתחיל ונועל כל מפגש רטוריוני. כמו כן, אסתי בלס, הנשיאה היוצאת וחנה קופר, הנשיאה הנכנסת בקטע סימבולי דקרו את המצטרפות החדשות רותי פורגס, אביבה מרכוס, אורית מינץ, שושנה רוזלין.

ממש לפני שהנשיאה היוצאת סיימה תפקידה היא יזמה מיזם של שרשרת נשיאות שתעבור מנשיאה לנשיאה ועל השרשרת דסקיות עם שמות הנשיאות שכיהנו במועדון לפי שנים.

אלעד סלע, מנכ״ל של חברת ״סלע מערכות״ הממוקמת במעלות, המעסיקה כ-100 עובדים, ביניהם מהנדסים, מומחים מתחום ההיי טק, בעלי מקצוע בתחום המתכת וההרכבה, אמר לכל העושים במלאכה כי למרות השנה המאתגרת והקשה הצלחנו לשמור על המועדון החברים הקיים, ואיחל לכולם הצלחה בעשייה.

חנה קופר, אמא לשלושה בנים, סבתא ל 6 נכדים בנאומה הדגישה את השנה המורכבת והמאתגרת ואמרה שהיא מעולם לא חשבה שתהיה נשיאת האופן אך כנראה לכל דבר יש עת והגיע הזמן שלה.

"יותר מתמיד נדרשת היום עבודת צוות מגובשת של חברות האופן, שיודעות להניע בכול עת את הגלגל הפנימי שבנו, בשיתוף הדוק ומפרגן עם חברינו במועדון רוטרי, ארגונים ומוסדות בעיר ושיתוף עם עיריית נהריה בהבנה שכאשר אנחנו שמחים, בריאים ואיתנים, יש בנו את הכוח לתת וגם להשפיע על חוזקה וחוסנה של הקהילה הנזקקת בעיר נהריה".

נ/ל -נשיא לשעבר

נג/ל- נגיד לשעבר

צילום : RITVO PHOTOGRAPHY