כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

חלונות עץ אלומיניום באיכות בלתי מתפשרת

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 03.03.22 , 08:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הבית הוא המבצר הפרטי שלכם, וחשוב לכם שהוא יהיה נעים ואסתטי. אלא שלצד העיצוב המדויק, חשובה לכם גם הפונקציונליות. בתכנון החלונות יש לכך השפעה רבה במיוחד: לא רק שהם משפיעים על הנראות ועל הסטייל, אלא שהם גם משפיעים על האור הטבעי, על הבידוד התרמי והאקוסטי, ואפילו על צריכת החשמל שלכם. אז איך בוחרים חלון מרהיב ואיכותי באמת?

השילוב המנצח – חלונות עץ אלומיניום

עם השנים, ובעיקר עם התפתחות הטכנולוגיה, אנחנו רואים שינויים משמעותיים מאוד בכל תחומי הבנייה, ובוודאי בעיצוב החלונות. חומרים חזקים ועמידים מבטיחים לנו חלון עם תוחלת חיים ארוכה במיוחד, גם איטום מרבי וגם בידוד ברמה גבוהה מאוד. למעשה, תכנון חכם של חלונות עץ אלומיניום הוא דוגמה מצוינת לשילוב אידאלי בין חומרי גלם המספקים יוקרה וסטייל מצד אחד, וגם המון תועלת ופונקציונליות מן הצד השני.

מראה חמים ונעים – חומר עוצמתי וחזק

השילוב בין עץ ומתכת נחשב לאידאלי, בעיקר משום שמדובר בשני חומרי גלם שמביאים יתרונות שונים – וכך הם משלימים זה את זה. העץ תורם לעיצוב החמים והמזמין, ואין ספק שיש יתרון לטאץ' הטבעי והמפנק שהוא מביא עמו. מנגד, האלומיניום הוא חומר גלם חזק מאוד, ולכן הוא משמש לרוב לעיצוב מסגרת החלון. כך הוא אמור להגן עלינו טוב יותר מפני נזקי מזג האוויר, ולעשות זאת לאורך שנים.

יחד עם זאת, חשוב לזכור שלאלומיניום יש גם חסרונות, בפרט בכל הקשור ליכולת של חומר הגלם הפופולרי להעלות קורוזיה. דרך טובה להתמודד עם הבעיה הזו היא לעצב את חלונות העץ עם חיפוי של חומרים חלופיים כמו פרמה שילד או פייברקס, אשר נחשבים איכותיים מאוד וחזקים במיוחד.

הבחירה החכמה ביותר לעיצוב חלונות הבית

אם כן, כדי לעצב את החלון המושלם כדאי לבחור בקפידה את העץ האידאלי עבורכם בין שלל זני העץ, לכל אחד מהם השפעה ייחודית על העיצוב והנראות. עם מסגרת עוצמתית שמספקת בידוד תרמי ואקוסטי ללא פשרות, תוכלו ליהנות מהתוצאה המרהיבה גם בעוד שנים, ללא צורך בתיקונים תדירים או בהחלפת חלקים, ובעיקר בראש שקט.

אם גם אתם מחפשים חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות שיהוו אלמנט עיצובי בפני עצמו, הגעתם למקום הנכון. אנדרסן - חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו השוכן ברחוב יד חרוצים 6, נתניה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.