כותרת
> C;
1/1
ספורט

חסר גרוש ללירה: נהריה הפסידה בירושלים

נהריה ספורטפורסם: 09.11.20 , 08:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: עודד קרני צילום תמונות: עודד קרני

אחרי שפתחה את עונת 20-21 בהפסד ליגה יצאה אמש (יום ראשון) עירוני נהריה למשחק חוץ מול הפועל ירושלים וזה נגמר בהפסד ליגה מרגיז במיוחד בתוצאה 91-82.

החמצה גדולה זה בוודאי מה שמרגישים שחקני עירוני נהריה והמאמן דני פרנקו אחרי הפסד אמש (יום ראשון) לקבוצת הפועל ירושלים.

נהריה הייתה במשחק ברוב שלבי המשחק אולם ברגעי הכרעה החבורה של פרנקו נפלה מהרגליים ובסיומו של ערב נהריה יורדת מנוצחת מהמגרש אך יכולה לצאת עם מלוא המחמאות על המשחק שהציגה על הפרקט .

נהריה הייתה צמודה לירושלים בתחילת המשחק הודות לקיילין לוקאס שבסדרת קליעות מוצלחות שמר את נהריה איכשהו במשחק והרבע הראשון הסתיים בתוצאה 26:19 לקבוצה הירושלמית .

ברבע השני, ירושלים העלתה הילוך במשחק התקפה וההפרש מנהריה קפץ לדו ספרתי.

לקראת סוף המחצית, שוב לוקאס בסדרת קליעות מוצלחות הצליח למזער מעט את תוצאת המשחק ובמחצית נהריה יורדת בפיגור בתוצאה 47:36.

ברבע ה-3 נהריה שיפרה מעט את המשחק שלה הן בהתקפה והן בהגנה וההפרש ירד לחד ספרתי ובתום הרבע התוצאה על הלוח הראתה 65:57 לירושלים.

ברבע האחרון נהריה המשיכה ביכולת הטובה וקיזזה לגמרי את ההפרש והמשחק הלך צמוד לדקות הסיום ודווקא במאני טיים נהריה כשלה והיא יכולה להרגיש תחושת החמצה גדולה מהמשחק שבו נהריה מפסידה בתוצאה 91-82.

המאמן פרנקו אמר לאחר המשחק: "שאתה משחק מול קבוצה בדמות של ירושלים אין מקום לטעויות במשחק.

אנו נמצאים רק בתחילת העונה, אני די מרוצה ממה שראיתי מהחברה שלי במשחק, במיוחד במחצית השנייה- היינו די קרובים לירושלים במשחק אך הדברים הקטנים בהם פישלנו עלו לנו בהפסד.

אני יוצא מעודד מאוד מהמשחק והפנים שלי הם להמשך העונה" .

קלעו לנהריה במשחק: סקוט 22, לוקאס 20, בלוסומגיים 12, אלכסנדר 9, לאומי 8, משגב 7, ווטרס 4.

בתמונה - קבוצת עירוני נהריה 

צילום תמונה - עודד קרני