כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

טו באב לגמלאים בהיכל התרבות נהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 27.07.21 , 10:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאות חברות וחברי ההסתדרות הגיעו עם המסכות, לפי התו הירוק.

מנהריה, הגליל המערבי, נתניה ואפילו השומרון לחגוג את טו באב בהיכל התרבות נהריה במופע 'שלושתנו' של דורית ראובני, חנן יובל ואורי הרפז.

יוזמה של עופרה אלקיים כהן, יו"ר נעמת במרחב ואשר שמואלי, יו"ר ההסתדרות החדשה מרחב גליל מערבי אשר מקצה משאבים רבים למען הגמלאים ועושים רבות, בין היתר מביאים תכנים לקהילת הגמלאים מתוך דאגה מהלב למען ייטב להם זמנם בשיתוף ההסתדרות הכללית.

הכל בשיתוף ובחשיבה. הפעם במסגרת פעילות נעמת וההסתדרות בשיתוף 'פמי' מה שהיה בעבר תרבות לישראל הציגו את המופע 'שלושתינו' של חנן יובל, דורית ראובני ואורי הרפז מהפרברים.

הבוקר התבלט בהרבה אהבה לגמלאיות והגמלאים שהגיעו לשמוח ולשיר בהיכל התרבות נהריה עם "שלושתינו".

חנן יובל, סיפר על השלושה: "אנחנו מכירים שנים" ובחיוך הוא אמר שהקורונה קצת שיבשה את הספירה, אך למרות כל אלו הם כאן והם ישירו שירים יחד.

במקור הם היו אמורים להתכנס למופע אחד ומאז הם הופיעו כבר מעל 200 הופעות ברחבי הארץ.

השלושה העלו מופע בו הם מבצעים שירים מהרפרטואר האישי של כל אחד מהם, ומביאים מסע ישראלי מוסיקלי ייחודי של שלושה זמרים, שהם מאבני הדרך במוסיקה הישראלית.

שלושה אמנים ששיתוף הפעולה המרגש ביניהם לאורך השנים מביא לקהל את השירים היפים והטובים שהוא מכיר, יודע ושר את השירים יחד, השלושה חוברים כדי לשיר ביחד ולחוד ולבצע ממבחר שיריהם שהפכו מזמן לנכסי צאן ברזל ולחלק מפס הקול של חיינו.

אני וסימון ומואיז הקטן, מסביב למדורה, הגיטריסט, השמש תעבור מעלי, היום היום , מתוק התפוח, ליל חנייה, השמש תעבור מעלי ואחרים.

הקהל נזכר בימים של פעם, הייתה אווירה נפלאה והם שרו בקול גדול כאשר הקהל מצטרף להנאתו.

עופרה אלקיים כהן הודתה ליו"ר ההסתדרות במרחב, אשר שמואלי על העשייה ועל הקצאת המשאבים הרבים, לאורית דקסטרו מנכ"לית פמי פרמיום על פרוייקט נדיר, לרפי סדן, ציון לנקרי ולכל המרחבים שהגיעו אליהם: מרחב כנרת, כרמיאל, העמקים וגמלאי הביטוח הלאומי.

כמו כן, הוסיפה ואמרה שבקרוב יפתחו שתי מכללות בנהריה ובעכו לטובת העשרת הגמלאים.

בהם יהיו חוגי העשרה, פעילות מועדון פתוח, טיולים במחירים נוחים, הרצאות מרתקות ועוד...

*פמי הוא מיזם תרבות לפריפריה הממון ע"י משרד התרבות ומטרתו לסבסד פעילויות תרבות ביישובים לכלל אוכלוסייה ובששה תחומים של יצירה ישראלית : תאטרון ,מחול, מוסיקה, ספרות, אומנות פלסטית, מוזיאונים וקולנוע.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY