כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

טיפים לבחירת עגלת תינוק שכל אם חייבת להכיר

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 23.07.19 , 08:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אימהות ואבות מסורים, מסוגלים להשקיע סכומי כסף לא מבוטלים על עגלות לתינוק, כך שכדאי לרשום כמה טיפים חשובים באשר לאיזו עגלת תינוק מתאימה לכם ואיזו פחות. כשאתם מגיעים לחנות התינוקות, כדאי להגיע עם מידע מקדים.

אם תגיעו עם מידע מקדים אל חנות התינוקות, מוכרים חריפי לשון לעולם לא יוכלו לשכנע אתכם לרכוש מוצרי תינוקות שאין לכם כל צורך בהם. כשמדובר באביזרי תינוקות קטנים, כנראה שאין צורך לתת דגש על מידע מקדים, היות ולא מדובר בסכומי כסף גדולים בדרך כלל. עגלת תינוקות, מצד שני, היא מוצר יקר ביותר, כזה שיכול לבלבל אותנו, ולא תמיד אנשים בוחרים נכון את עגלת התינוק שלהם. במקרים מסוימים, אנשים רוכשים עגלות תינוק שאפילו לא ניתן להכניס אותן לתא המטען של הרכב שלהם, מה שגורם להם להתאכזב מהרכישה, שהייתה אמורה בכלל להיות משמחת ומרגשת. בואו נבין איך הופכים את רכישת עגלת התינוקות – לרכישה חד פעמית.

עגלות תינוק מעוצבות עם אמבטיה, כדאי?

אחד הדברים הראשונים עליהם כדאי לתת דגש כשאתם תרים אחר עגלת תינוק, זה נושא האמבטיה. רבים בוחרים בעגלות אמבטיה בעקבות ההגנה המעולה שעגלות אלו מספקות לתינוק, וניתן לאתר כיום עגלות תינוק מוצי במחירים אטרקטיביים מאוד. מדובר בעגלות מבוקשות ביותר, המגיעות בעיצוב מינימלי ומעניקים נוחות מרבית לתינוק.

תמיד זכרו כי עגלות אמבטיה הן מעולות, אך לא בטוח שאתם צריכים עגלות מהסוגים הללו. אם כבר בחרתם לרכוש עגלות תינוק מוצי בחנות, הרי שהתחדשתם במוצר נפלא, אך תוכלו גם לרכוש עגלות ללא אמבטיה וליהנות מנסיעה רכה וגלגלים גדולים, בולמי זעזועים מעולים ועוד. אם אתם מעדיפים להשכיב את התינוק במהלך הטיול, אך לא מעוניינים לרכוש עגלות אמבטיה, תמיד תוכלו לבחור בעגלות הניתנות ליישור של 180 מעלות. בצורה הזו, תוכלו ליצור משטח עליו ניתן להשכיב את הזאטוטים.

אתם גבוהים או נמוכים? גישה נוחה אל עגלת תינוק

תמיד הקפידו לוודא שנוח לכם לגשת לעגלה ולתפעלה, כך שלא תיאלצו להתמודד עם בעיות גישה מסוגים שונים. חלק מהעגלות גבוהות יותר וחלקן נמוכות, כך שתוכלו להתאים לעצמכם עגלת תינוק לפי הצרכים האישיים שלכם ועל פי מידות גופכם.

יחד עם נושא הגובה של עגלות תינוק, יש גם להתחשב בנושא המשקל של עגלת התינוק שלכם. כמובן שאין לבחור בעגלות מאוד כבדות, אלא אם כן את נשואה לבעל שמכור לחדר כושר ואימונים. עגלות כבדות עשויות לחולל את כל ההבדל בין טיול נעים ורגוע עם התינוק, לבין טיול המאופיין במאבקים במהלך כל הדרך. כשתצטרכו לעלות על מדרכות, תברכו את העובדה שרכשתם עגלת תינוק קלה ונוחה. עגלות תינוק מוצי מגיעות במשקלים נמוכים למדי, כך שניתן להגיע לחנות התינוקות ולהתרשם. אחד מהמקומות המומלצים עבור רכישת אביזרי תינוקות, הוא בית מאדרלנד הממוקם בנמל תל אביב. שם, תוכלו להתנסות בעגלות תינוק שונות, להרגיש משקלים וגבהים, ולהתנסות עם עגלות תינוק מוצי חדישות.

מאתר PIXABAY