כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

טיפים לרכישת מטבחים כפריים בצפון

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 17.11.21 , 15:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עוברים דירה? משפצים את הדירה הקיימת ומעוניינים להתחדש במטבח חדש? מתגוררים באזור הצפון במקרה?! מצוין, הגעתם למקום הנכון! אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב הבית, הוא רכישת מטבחים כפריים בצפון כמובן במידה ואתם מתגוררים בסביבה. ישנם כל כך הרבה ספקים בחוץ, וכל אחד מהם טוען להיות הספק האמין והמקצועי ביותר שיתאים לכם את המטבח המושלם שתמיד חלמתם עליו. למרבה הצער, חלומות הם לא הכל – על הספק שתמצאו להתאים את המטבח לא רק לחזון שלכם, אלא גם לתנאי השטח בפועל.

מטבחים כפריים בצפון ברמה גבוהה

אז איך רוכשים מטבחים כפריים בצפון ובכלל? עוקבים אחר הטיפים הבאים:

  • הכל מתחיל מסקר שוק – אין מה לעשות, כל רכישה כיום מתחילה בסקר שוק קפדני ועל אחת כמה וכמה כשמדובר ברכישה גדולה כל כך כמו המטבח החדש שלכם. המטרה היא להכניס הביתה מטבח איכותי, מרהיב ביופיו שגם יענה על הצרכים והדרישות שלכם, וכדי להשיג את זה יש לשאוף להגיע לחברה מוצלחת ומקצועית בעלת מוניטין חיובי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא להשתמש בחוכמתם ונסיונם של אחרים ששמחו להעלות על הכתב את ההמלצות (והאזהרות) שלהם לגבי חברות שונות.
  • הגדרת תקציב – רגע לפני שמתחילים הטלפונים לחברות השונות כדאי להגדיר מראש מהו התקציב העומד לרשותכם. זכרו שמטבח הוא הוצאה לא זולה מלכתחילה, אבל היא לא חייבת להיות יקרה יותר ממה שתכננתם. חשבו בדיוק על הצרכים והדרישות שלכם ונסו לברר דרך האינטרנט פחות או יותר מהו ממוצע המחירים להגשמת החלום שלכם.
  • צאו לטייל – לאחר שתאספו 2-3 שמות של חברות המתמחות במטבחים, יגיע הרגע לצאת ולטייל. הכוונה כמובן לטיול בין אולמות התצוגה, בכל אחד מהם יפגוש אתכם יועץ מקצועי שיאזין לכם, ובהתאם למה שתספרו לו, ייקח אתכם לראות בעצמכם את הדגמים הנכונים ביותר עבורכם.
  • ומה לגבי העיצוב? – תכנון המטבח החדש הוא חשוב מאין כמוהו, אבל מה לגבי העיצוב? הרי בסופו של דבר כל אחד מאיתנו רוצה להכניס הביתה את הקטלוג שראה לא מזמן, או את המטבח המאובזר והמרשים כמו בתכנית הבישול האהובה עליו. היום, ידוע לכל שזה אפשרי, בין אם מדובר על מטבחים כפריים בצפון או מטבחים מודרניים המאופיינים בקו עיצובי שונה בתכלית. ההמלצה היא בסופו של דבר למצוא את האיזון הנכון בין עיצוב מרשים, ובין פרקטיקה ויעילות עבורכם.

מוכנים להגשים חלום?

מטבחים כפריים בצפון הם תמיד חגיגה, בעיקר כשאנחנו עומדים להכניס אחד מהם אלינו הביתה. כמה פעמים יצא לכם למצוא את עצמכם מסתכלים על מטבחים כפריים תמונות באתרים שונים ומפנטזים על עצמכם חוזרים הביתה אחרי יום עבודה, למטבח רחב ידיים, נקי וחדש שמעניק לכם תחושה יוקרתית כאילו מתוך קטלוג? ובכן, זה הרגע שלכם להגשים את הפנטזיה! אז למה אתם מחכים?!