כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

טיפים לרכישת מכונת כביסה: 9 שיקולים שחשוב לקחת בחשבון

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 02.12.21 , 10:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעלי בתים שמעוניינים לקנות מכונת כביסה, צריכים להכיר את הצרכים שלהם ואת סוגי המכונות הקיימות. אז לפני שאתם יוצאים לרכוש מכונת כביסה חדשה, הנה תשעה טיפים שיסייעו לכם לבחור את המכונה המתאימה.

1. מכונת כביסה אוטומטית או חצי מלאה

בחירת הקיבולת של מכונת הכביסה תלויה בצרכים ובמגבלות התקציב. מכונות כביסה אוטומטיות מלאות רבות מציעות תוכניות שונות לכביסות שונות, כמו כביסה עדינה או כביסת צמר.

חלק מהתוכניות ניתנות להתאמה אישית ותוכלו אפילו לשמור את ההגדרות המועדפות עליכם על מנת שיהיה לכם קל להפעיל את המכונה בכל פעם.

2. מחזורי כביסה

בהתאם לבדים ולסוג הכביסה, יש לבחור מכונת כביסה שמתאימה להרגלי הכביסה, עם מחזור סחיטה מתאים, שמסומן בסיבובים לדקה.

יש להפעיל מחזור כביסה בהתאמה לכביסה עדינה, ולהבין את ההבדלים בין עוצמת הפעולה של כביסה שכוללת פריטים חזקים יותר.

3. יעילות אנרגטית

זהו השיקול החשוב ביותר במערך טיפים לרכישת מכונת כביסה, כי הוא נוגע ליעילות מכונת הכביסה בכל הנוגע לחיסכון בחשמל ובמים. מכונת כביסה חסכונית פירושה חיסכון בחשמל לטווח הארוך.

4. גודל מכונת הכביסה

מכונות כביסה עם טעינה עליונה זמינות בדגמים צרים יותר ממכונות כביסה עם טעינה קדמית. האם אתם מעוניינים להציב את מכונת הכביסה שלכם בפינה צרה?

או שאתם יכולים להרשות לעצמכם את השטח הנוסף, ואז אתם יכולים לבחור מכונת כביסה גדולה יותר עבור טעינה גדולה יותר, מה שמוביל אותנו לטיפ הבא.

5. קיבולת מכונת הכביסה

למשפחות גדולות, טיפים לרכישת מכונת כביסה ממליצים לרכוש מכונת כביסה שיכולה להתאים לעומסים גדולים, בניגוד למשפחות קטנות שיכולות להסתפק במכונת כביסה שמתאימה לעומסים קטנים.

6. מכונת כביסה עם מייבש

לאנשים שיש להם לוחות זמנים עמוסים, ואין להם זמן לתלות את הכביסה, מכונת כביסה עם מייבש מובנה עשויה להיות אופציה מתאימה.

7. חומר התוף

החומר של תוף מכונת הכביסה זמין בסוגים שונים כמו פלסטיק, נירוסטה או אפילו אמייל פורצלן, כאשר פלדה היא הגרסה היקרה והעמידה ביותר. חשוב להבין גם שהאמייל אולי פחות עמיד מהחומרים האחרים, גם אם הוא זול יותר.

8. השרייה מקדימה

למשפחות עם ילדים שאוהבים להתלכלך, או לכביסה עם כתמים קשים, טיפים לרכישת מכונת כביסה ממליצים להשקיע במכונת כביסה עם אפשרות השרייה מראש.

9. עם מציאת מכונת הכביסה המתאימה, יש להקפיד על בחירת חומרי הכביסה הנכונים

חשוב לבחור חומרי כביסה ומרככים שמתוכננים במיוחד כדי לספק פתרונות לצרכי הכביסה השונים, ושמעוצבים באופן ייחודי על מנת לספק את הביצועים הטובים ביותר בתוך מכונת הכביסה שלכם.

ניתן למצוא מגוון של חומרי כביסה שמתאימים לכל סוגי המכונות והעומסים, וחשוב לבחור את החומר המתאים לצרכים האישיים כדי לוודא את קבלת הסרת הכתמים הטובה ביותר בכביסה אחת.