כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

טקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח בהסתדרות החדשה ונעמת מרחב גליל מערבי

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 13.04.22 , 06:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY
טקס הרמת כוסית חגיגי לרגל הפסח נערך ביום שני במבואה של היכל התרבות בנהריה.
אשר שמואלי יו"ר ההסתדרות גליל מערבי ועופרה אלקיים כהן יו"ר נעמת ומנכ"לית היכל התרבות קבלו בהתרגשות את כל נציגי הוועדים ממרחב גליל מערבי שהוזמנו להרמת כוסית לרגל החג.
במקום שררה אווירה של חג, למרות הרמאדן כבדו בהשתתפותם חבריהם המוסלמים החוגגים את הראמדן. במבואה הוכן כיבוד צבעוני מבית היוצר של "פאי" מקושט, והוגשו שייקים של פירות המתאימים לאביב. בחלק האומנותי ומוסיקת הרקע הופיע הזמר ונגן הגיטרה רונן רון.
את הערב המרגש הנחתה יו"ר נעמת מרחב גליל מערבי אשר בפתח דבריה אמרה:" אחרי שנתיים שבקושי נפגשנו אני נרגשת כאן , אפילו נאום לא הכינותי, המילים יוצאות לי אליכם מהלב. אני שמחה שכולכם הצלחתם לקחת אתנחתא ולהגיע להרמת כוסית לחג הפסח וזו הזדמנות להודות לכם על העשייה ושיתוף הפעולה.
אנחנו כאן עבורכם ועושים מאמצים לעזור, אנחנו משפחה תומכת ומפרגנת, והצלחנו למרות הקורונה לדאוג שהעובדים במשק לא יפגעו. מחיאות כפיים מגיעות לאשר שמואלי, כשאני מביאה תוכניות ובקשות לפתחו של אשר שמואלי יו"ר ההסתדרות הוא נענה תמיד בחיוב והכל למענכם.
באותה הזדמנות אני רוצה לומר כמנכ"לית היכל התרבות שאנו מכינים לכם קיץ שוקק חיים ותרבות כאשר אנו מגישים לכם תכניות מדהימות במסגרת התוכנית Friends (חברים ) שהגה ארנון בר דוד שהגיע לכאן וראה כמה יפה פועלות התוכניות שלנו והחליט שהוא יקרב את המרכז לפריפריה במחירים אטרקטיביים ובמיוחד לחברי ההסתדרות שיוכלו להגיע ולצפות באומנים גדולים במחירים שווים לכל כיס. ספרו לחברים שלכם, מה שנמצא תחת כנפי ההסתדרות לא ניפגע."
כמו כן הודתה לאשר שמואלי על ההצלחות שלו בסגירת חוזים וההתעקשות למען העובדים, השותפות ושמרחב גליל המערבי הוא מרחב חזק יותר מתמיד, ומרחבים אחרים לומדים מההצלחות שלנו. אשר שמואלי יו"ר ההסתדרות במרחב- מחיאות הכפיים לכל אחד ואחד מכם אשר פועלים בשיתוף פעולה, אף אחד לא נפגע כאשר הוא חבר בהסתדרות, מי שקם בבוקר ואומר שהוא הולך לעשות מצווה, לעשות משהו טוב בשביל האחר – זו הדרך של נתינה, אנחנו בבית המואר הזה עוסקים בנתינה, בלעשות טוב. אנחנו נמצאים במקום שלנו בזכות העשייה היומיומית של כל אחת ואחד מכם.
אני חייב לומר לכם,שאנחנו בשנים האחרונות מרגישים עם ארנון בר דוד שאכן הדברים זזים בתקופה כל כך קשה הצלחנו לסגור הסכמים לעובדי המשק בבית בחולים, הצלחנו לכוון את הדברים בשטראוס . היו חברות שבזמן הקורונה לא נפגעו , דרשנו שהעובדים לא יפגעו.
חשוב לי לומר שאחרי 10 שנים בתפקיד אני יכול להגיד שעשיתי את הבחירה הטובה, אני רואה וגם אתם רואים כיצד היא מקדמת את מרחב גליל מערבי. יניב גלבוע יו"ר וועד העובדים מטה אשר אמר, מטה אשר פורחת ואנו מודים שאנו אכן נהנים מהמעשים.
משה בניסטי יו"ר ועד העובדים בעיריית נהריה, אמר:" אתם אינכם צריכים לספר מה אתם עושים כי המעשים שלכם מדברים בעד עצמם. אנחנו תומכים ואוהבים את שאתם עושים ,
וכיצד אתם שומרים על העובדים. אחרון חביב לברך הוזמן דוד חזן חבר מועד העובדים בית החולים מזור שכולו היה נרגש מהמעמד, הודה ושבח את המארחים שמואלי יו"ר ההסתדרות במרחב ואת אלקיים כהן נעמת וברך את כול הנוכחים. פסח כשר ושמח לכל בית ישראל.