כותרת
> C;
1/1
ספורט

יישאר בעין שרה? דני פרנקו כנראה יאמן את נהריה גם בעונה הבאה .

נהריה ספורטפורסם: 22.04.20 , 10:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עונת הכדורסל של עונת 19-20 עדיין לא נגמרה אבל בעירוני נהריה מנסים לבנות את העונה הבאה ולשדר עסקים כרגיל ,שאחד הדברים הראשונים של קברניטי הקבוצה הוא להשאיר את המאמן פרנקו לעונה נוספת על הקווים בעין שרה.

עונת הכדורסל 19-20 עדיין לא הגיעה לסיומה עקב מגפת הקורונה אולם בעירוני נהריה כבר חושבים על העונה הבאה מתי שהיא תתחיל בכפוף לאישור משרד הבריאות כמובן ,אחד הצעדים הראשונים שבקבוצה מנסים לעשות הוא להשאיר את המאמן דני פרנקו עונה נוספת על הקווים בעין שרה ובמועדון מקווים שכבר בשבועות הקרובים החתימה תהיה אכן סופית .

לזכותו של פרנקו ניתן לומר שהקבוצה אותה בנה בעונת 19-20 הגיע למספר הישגים בהם הבולט ביותר הוא עצם העפלה של הקבוצה לראשונה בתולדות המועדון לגמר גביע המדינה ,שם ספגה נהריה הפסד אכזרי להפועל ירושלים .

עם החתמתו של פרנקו אכן תיושם בפועל אוהדי הקבוצה המסורים של הקבוצה יכולים לקבל צפירת הרגעה בכל הנוגע לעתיד המועדון הסגול שבוודאי לא יהנה עם תקציב השחקנים שהיה לקבוצה כמו בעונה הנוכחית ,אלא קטן יותר בגלל כל השפעת מגפת הקורונה שפגעה במשק הישראלי ובטוח תפגע גם בקבוצות הספורט של ישראל עם מדובר בכדורגל או בכדורסל .

בתמונה - דני פרנקו 
צילום - מנהלת הליגה בכדורסל