כותרת
> C;
1/1
ספורט

יש עתיד קבוצת נערים ג' בית"ר נהריה

נהריה ספורטפורסם: 22.04.19 , 09:02ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש עתיד – קבוצת נערים ג' בית"ר נהריה

בסוף השבוע האחרון יצאה קבוצת נערים ג' ממועדון הכדורגל של בית"ר נהריה לטורניר כדורגל יוקרתי אשר התקיים במדינת פורטוגל שנערך בעיר ליסבון שבו לקחו חלק גדול מועדוני פאר בכדורגל האירופאי , ולשחקנים הצעירים של קבוצת נערים ג' חוויה של כדורגל שלא תשכח לעולם עבורם.

את המסע הזה בוודאי לא ישכחו לעולם השחקנים הצעירים אשר משחקים השנה בקבוצת הכדורגל של נערים ג' של מועדון הכדורגל של בית"ר נהריה.

בסוף השבוע האחרון יצאו השחקנים הצעירים לטורניר כדורגל משובח שכלל קבוצות כמו- ריאל מדריד ,יובנטוס ועוד מועדני פאר גדולים מרחבי אירופה, שחובבי הכדורגל בישראל רואים את הקבוצות הבוגרות שלהם רק על מסך הטלוויזיה במשחקי ליגת האלופות השונים.

בטורניר עצמו הציגו הנערים משחקים לא רעים, אך הקבוצה לא הגיעה לשלבים הסופיים בטורניר.

למרות זאת השחקנים הצעירים של המועדון יכולים לצאת מעודדים כי הם יצגו בכבוד את העיר נהריה ואת מדינת ישראל וספגו כדורגל שונה ממה שהם רואים במדינת ישראל.

מוטי טובול שהוא אחראי מחלקת הנוער בבית"ר נהריה סיכם את החוויה:

"קודם כל כיף לייצג את העיר נהריה ואת המדינה שלך בטורניר כזה מכובד. אני חושב שהשחקנים והצוות המקצועי שיצאו עם הקבוצה ראו תרבות כדורגל אחרת ממה שהם רגילים אליה בארץ. אני שמח שהם חוו טורניר ברמה גבוהה ואני מאמין שכל אחד מהשחקנים הצעירים ששיחק במשחקים ייקח את החוויה של הטורניר לכל החיים ולהמשך העתיד שלהם, בתקווה לצאת שחקני כדורגל טובים יותר כשחקני בוגרים" .

בתמונה - קבוצת נערים ג' של בית"ר נהריה יחד עם הצוות המקצועי שנסע לטורניר בליסבון.

 

צילום - מועדון הכדורגל בית"ר נהריה.