כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

כל מה שרציתם לדעת על חימום הבריכה הביתית

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 18.04.24 , 14:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

במדינת ישראל החמה, משפחות רבות בוחרות להתקין בריכה בחצר או במרפסת. הסיבה לכך ברורה. רבים רוצים ליהנות מהאפשרות לשחות בבריכה פרטית בכל בוקר, לאחר חברים ובני משפחה בבריכה וכן הלאה. אלא שכדי שתוכלו ליהנות מהבריכה באמת, טוב יהיה לחמם אותה במעט. איך עושים את זה אתם שואלים? בקלות. מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור על המאמר הבא ולקבל את כל הפרטים שיעזרו לכם לבחור טוב יותר. גם בשביל הכיס שלכם ולא פחות חשוב מזה, עבור העולם. מעוניינים לשמוע עוד? קדימה, מוזמנים להמשיך לקרוא.

אז למה צריך לחמם את הבריכה בקיץ?

שאלה טובה אשר עולה לא פעם וכעת נסביר. קודם כל, אם אתם רוצים ליהנות מהבריכה לאורך כל חודשי השנה, אתם צריכים לעשות את הפעולות הדרושות לכך. אמנם, ישראלים רבים מסתכלים על עונת הרחצה בתור הזדמנות להתקין בריכה פרטית. עם זאת, הרי שחשוב לעבור על הפרטים ולשים לב כי הבריכה הופכת שימושית גם בחודשי החורף. בנוסף, אם אתם רוצים להשתמש בבריכה כדי להתעמל וכדומה, מי רוצה להיכנס לבריכה קרה מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה? למה לא לעשות את הדרוש כדי לשמור עליה חמימה ונעימה לאורך שעות רבות במהלך היום? עבורינו, התשובה במקרה הזה ברורה. אז איך אנחנו עושים את זה? איך נשמור על הבריכה מחוממת ונעימה? יש לנו תשובה בדיוק בנושא הזה.

אז על מה אנחנו מדברים בעצם?

כאשר אנחנו רוצים לחמם מים בקומקום או לחמם מים למקלחת, אנחנו נדרשים להפעיל את דוד החשמל ולהמתין עד שהסלילים הממוקמים בתחתית הדוד או הקומקום, יתחממו דיים ויחממו את המים לטמרטורה גבוהה. אבל מה שיכול לעבוד מצויין במקווי מים קטן יחסית, כאשר אנחנו זקוקים למענה מיידי, לא בהיכרח יעבוד אם אנחנו רוצים לחמם מקווה מים גדול, כמו בריכה למשל. בשביל זה הומצאו משאבות החום. מה עושה המשאבה? היא עושה משהו די פשוט. היא למעשה אוספת את האוויר הקר מהמים ומוציאה אותו החוצה. במקביל, היא אוספת אוויר חם מהסביבה הקרובה ומכניסה אותו לבריכה. כלומר, באופן הזה, המשאבה מחממת את המים, תוך שהיא משתמשת באנרגיה קיימת, באוויר חם הנמצא בסביבה.

לפעולה מהסוג הזה אנחנו קוראים יעילות אנרגתית. למה? כיוון שבמקום לבזבז משאבי טבע , במקום להשתמש באנרגיית החשמל אותו מפיקה לנו חברת החשמל, אנחנו יכולים פשוט להשתמש באוויר חם אשר קיים כבר בסביבה שלנו. תאמינו או לא, אבל גם בעונת החורף וגם בקיץ, יש לנו אוויר חם בשפע סביבנו. אם רק נלמד לנצל אותו בצורה נכונה, נוכל לחסוך לא מעט.

העיקר הוא להתאים את המשאבה הנכונה ואת המערכות השונות

אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו כדי שנוכל להתאים לכם חימום לבריכה של חברת סולארי. אנחנו עובדים שנים עם לקוחות פרטיים ואם לקוחות עסקיים. אנחנו מייבאים מוצרים ומשאבות חום, מהחברות המובילות בעולם בתחום. חימום לבריכה סולארי ישים דגש על הצרכים שלכם, על מסגרת התקציב, על היעילות האנרגתית של כל מוצר וכן הלאה. כך, ביחד, נצליח לרקוח את המשוואה המדויקת, זו שתעניק לכם את המענה הדרוש לכם.

אמנם, מדובר על השקעה. אנחנו מדברים על רכישה של ציוד, התאמה שלו וכן הלאה. מה שדורש זמן ומשאבים. אבל מהרגע בו המערכת תותקן אצלכם לא רק שתהנו ממים חמים לאורך כל חודשי השנה, אלא, אתם גם תגלו כי המערכת ממשיכה לספק לכם את המענה המדויק לפרק זמן משמעותי, לאורך זמן.

לפרטים, מידע נוסף ושיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, מוזמנים לדבר איתנו עוד היום.

קרדיט-Photo by Jingming Pan on Unsplash