כותרת
> C;
1/1
ספורט

לא כוחות – עירוני נהריה הפסידה למכבי תל אביב

נהריה ספורטפורסם: 04.12.19 , 10:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

החניכים של דני פרנקו ממשיכים לרשום הפסדי ליגה אמש (יום שלישי) סופגת עירוני נהריה הפסד ליגה שלישי ברציפות שנהריה מפסידה בבית למכבי תל אביב בתוצאה 89:62.

מאז הניצחון והעלייה של עירוני נהריה לחצי גמר גביע המדינה נדמה שמשהו רע עובר על החניכים של דני פרנקו כי מאז הניצחון בגביע היא לא מצליחה לנצח במשחקי הליגה אמש (יום שלישי) עוד אפשר לקבל בהבנה את הפסד של הסגולים לקבוצה הצהובה מתל אביב אך הסגולים חייבים לשנות משהו כדאי שהעונה שלהם תוכל להיראות אחרת .

כבר מפתיחת המשחק מכבי תל אביב עדיין הוכיחה שהאימפריה של הכדורסל שהיא פתחה יתרון גדול מנהריה ולסיום ברבע הראשון בתוצאה 29:15.

עם פתיחת הרבע השני נהריה שיפרה מעט את משחקה ובעזרת מהלכים יפים עוררה מעט את הקהל של נהריה שגם התחיל לעודד ולדחוף את הקבוצה אולם בתום המחצית הראשונה הסגולים יורדים בפיגור בתוצאה 52:36.

גם במחצית השנייה הפערים בין הקבוצות ניכרו היטב והצהובים מתל אביב הפכו את המשחק לטיול קליל שנגמר בניצחון צהוב ולסגולים של נהריה עוד ערב עגום שנגמר בהפסד ליגה שלישי ברציפות שצריך להדליק נורה אדומה עבור מועדון הכדורסל של עירוני נהריה .

קלעו לנהריה במשחק – שגב 17, ווטרס10, קולשוב 9,גפני ומקניל7נקודות כ"א, ווריק 5.

המאמן דני פרנקו אמר בתום המשחק – הגענו למשחק הזה מאוד סחוטים אין לנו מספיק עומק כדאי להתמודד עם מכבי תל אביב המשחק הזה מבחינתי הוא לא מדד ,אני עם הפנים למשחק מול אשדוד שאני מקווה שנזכיר את עירוני נהריה שהיית בטרום עונת המשחקים.

משחק הליגה הבא של עירוני נהריה יתקיים ביום שני 9.12 שעירוני נהריה תארח למשחק בית את קבוצת מכבי אשדוד שניצחון במשחק הזה יהיה מאסט עבור פרנקו והחניכים שלו שירצו בוודאי לעצר את כדור השלג של הפסדים הרצופים בליגה.

צילום - מיכה פישנזון 
 
 
 
 
 
צילום - מיכה פישנזון