כותרת
> C;
1/1
אירועים

להטוטים בין הנקרות: פורים 2023 באתר התיירות ראש הנקרה

נהריה אירועיםפורסם: 10.03.23 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שבת להטוטים עם מופעים וסדנאות ג'אגלינג ובועות סבון: פעילות פורים מיוחדת באתר התיירות ראש הנקרה, חגיגה של שמחה לכל המשפחה!

החגיגה מתחילה בימים שני ושלישי (6-7.3) בשעה 18:00 - בסיורי עששיות הכוללים נסיעה לילית ברכבל המואר אל הנקרות הימיות, סיור מודרך בתוך הנקרות החשוכות לאור עששיות, נלמד כיצד נוצרו הנקרות, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שגם הובילה לארץ מעפילים, נשמע את הסיפור המרתק על הלילה בו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת ונצפה בסרטון.

והשיא: ממשיכים את המסורת ביום שבת 11.3 - שבת הלהטוטים השנתית בראש הנקרה - בנוסף למופע ולפעילות היום הכוללת גם נסיעה ברכבל, צפייה בסרטון וכמובן – ביקור בפלאי הטבע הנקרות היפהפיות, בשעות 12:00 ו-14:00 יתקיימו באתר מופע קרקס ולהטוטים של 'מר מורנו' (משך המופע כ-35 דקות) וזה לא הכול - בין השעות 11:00-16:00 יתקיימו גם סדנאות להטוטים מיוחדות:

  • סדנת ג'אגלינג לכל המשפחה – טעימה מעולם הלהטוטים עם שלל סוגי משחק ביניהם צלחות סיניות, כדורי ג'אגלינג, מקל פרח, חישוקים, מקל סרט, דיאבלו ועוד משחקים רבים, כולל הדגמה מקצועית והתנסות חופשית של המשתתפים.
  • סדנת בועות סבון – הפרחת בועות סבון ענקיות וקטנות בעזרת כלים מגוונים ובביצוע תרגילים שונים עם הבועות כמו בועה בתוך בועה, הפרחת בועות עם כפות הידיים ועוד.

המופע והסדנאות כלולים במחיר הכניסה לאתר התיירות ראש הנקרה!

שימו לב! במועדון התיירות ראש הנקרה(www.rosh-hanikra.com ) תוכלו ליהנות מכרטיסים מוזלים לשלל האטרקציות והחוויות השונות של אתר הנקרות ואתרי תיירות נוספים בגליל המערבי ביניהם רייזרים, סנפלינג, איזי ריידר, סדנאות שונות ועוד. ניתן לשלב גם רכיבה על אופניים או טיול ברכב חשמלי לאורך טיילת החוף; להשכיר אוזניות להדרכה קולית בתחנות שמע שונות ופעילויות נוספות באתר הנקרות. חדש! ניתן במסגרת המועדון הדיגיטלי לרכוש גם לינות במלונות וצימרים נבחרים במחירים מיוחדים 'ולתפור' חופשה צפונית משפחתית מושלמת הכוללת טבע, אטרקציות, קולינריה ולינה במועדון התיירות ראש הנקרה – הכול בלחיצת כפתור..

מחיר הכניסה לפעילות היום ללא הנחה: מבוגר 53 ₪ (47 ₪ דרך המועדון), ילד 43 ₪ (39 ₪ דרך המועדון). מחיר הסיורים הליליים – 65 ₪ למבוגר, 59 ₪ לילד (3-18), משך סיור העששיות הוא שעה ורבע, יש להגיע 10 דקות לפני המועד. פעילות העששיות תלויה במזג האוויר וברישום מראש.

למידע נוסףwww.rosh-hanikra.com או בטלפון: 073-2710100

פורים צילום ליאת הלוי כהן

פורים צילום ליאת הלוי כהן