כותרת
> C;
1/1
לוח
אירועים
לוח האירועים של נהריה
2020
אירועים ליום ה-23 למרץ 2020
הצגת תאטרון "השיבה" התאטרון הקאמרי במסגרת אירועי יום האישה 2020 בהיכל התרבות נהריה

הצגת תאטרון "השיבה" התאטרון הקאמרי ימים שני- חמישי 23-26.03.20 בשעה 20:30, מוצ"ש 28.03.20 בשעה 21:00 במסגרת אירועי יום האישה 2020 מחזה ובימוי: איה קפלן בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן וסיפורי כתות מהארץ ומהעולם משתתפים לפי סדר א-ב : רות אסרסאי, כרמל בין, נטע גרטי, אורי זיו-גדניר/ מארק קרוגליקוב, שמואל וילוז'ני/ אוהד שחר, אבי טרמין, מיה לנדסמן, נועה מטרסו/ אמילי מלשיבה, עידו מרקוביץ', אסף סלומון/ גלעד שמואלי, אודיה קורן, עברי שי. לפני 17 שנה ברחה נועה הצעירה מהקיבוץ האמיד בו חיה עם הוריה ואחותה, הצטרפה לכת בהנהגתו של אביהו תשבי, ונעלמה. כעת, יום אחרי מבצע גדול בו השתלטה המשטרה על הכת ועצרה את אביהו, נאלצת נועה לשוב עם חמשת ילדיה לבית הוריה בקיבוץ. נועה המומה וזועמת על כך שנתלשה מעולמה המוגן ונחבטה חזרה למציאות ממנה ברחה. היא נאלצת להתמודד לראשונה עם השדים שבעברה, להתעמת עם משפחתה, ללמוד עובדות חדשות ומטרידות על חייה ולעמוד בחקירות חוזרות ונשנות של צמד בלשי משטרה החושדים כי היא מחפה על פשע נורא שהתרחש בכת. *אין קשר בין הדמויות והאירועים שבמחזה לבין דמויות ואירועים מן המציאות.היכל התרבות נהריההיכל התרבות נהריה
23
MAR
מיטל ברק- בר הפרה

מיטל ברק- למתוח את גבולות האושר

מה אם היתי אומרת לכם שאפשר 'לעשות' אושר, וכשיודעים איך זה אפילו די קל ?!

מוזמנים להרצאה מרתקת ומעוררת השראה, שנוגעת בחיים של כולנו : במה שעובד ומצליח בחיים ובמה שקצת פחות, באהבות ובחלומות שלנו, וברצון האנושי הפשוט ביותר : להיות מאושרים.

מוזמנים לערב על אושר בחיי היומיום והדרכים ליצירת אושר מעשי.

המרצה

מיטל ברק

מרצה, יועצת ומנחה של תהליכי התפתחות אישיים וארגוניים, בעלים של "דרכים- מרכז להנחייה ויעוץ יחודיים".

ב-17 השנים האחרונות עזרה לעשרות אנשים, קבוצות וארגונים לזהות ולמקסם את היכולות והפוטנציאל שלהם ולייצר תוצאות אישיות וארגוניות מצוינות מתוך תשוקה ומוטיבציה פנימית.

מומחית בתהליכי משאבי אנוש, ייעוץ והכוון קריירה, מנהיגות ומצוינות מעשית, העצמה וחוסן מנטלי.

מפתחת שיטת "דרכים 360" להצלחה ואושר מעשיים, המבוססת על הידיעה שאושר והצלחה אינם נחלתם של ברי המזל, אלא של אלו המכירים את 'כללי המשחק' ומשחקים בו במומחיות ובהתמדה.

במילים פשוטות - אפשר "לעשות" הצלחה ואושר וכשיודעים איך, זה אפילו קל.

בר הפרהבר הפרה
23
MAR