כותרת
> C;
1/1
לוח
אירועים
לוח האירועים של נהריה
2020
אירועים ליום ה-28 למרץ 2020
יש בי אהבה- בבר הפרה

יש בי אהבה – מספרים ושרים – אריק איינשטיין

הטריו של ליאור

ליאור בלאוי – שירה וכלי הקשה

בועז ברליאה – גיטרות ושירה

ארז משיח – קלידים

בין השירים במופע :

פסק זמן ! אני ואתה ! צא מזה! זמר נוגה! תוצרת הארץ ! יושב על הגדר !אוהב להיות בבית ! בגללך! שיר השיירה ! שכשנבוא! אדון שוקו ! סע לאט ! קפה טורקי ! אהבה ממבט ראשון ! קח לך אישה ! למה לי לקחת ללב ! אהבת פועלי בנין ! האהבות שלי ! עוף גוזל ! חוזרים הביתה! עוד ניפגש ! אבשלום ! אינך יכולה ! כשאת בוכה את לא יפה ! עטור מצחך ! יש בי אהבה ! אמא אדמה !

מופע מתחנות חייו של המוזיקאי המשפיע ביותר בישראל , אריק איינשטיין. אריק מלווה את המדינה בכמה עשורים משמעותיים ובכישרון רב הופך לזמר, שחקן, ספורטאי, מצמיח זמרים ומעצב לנו את התרבות באופן ייחודי לו.

הצטרפו אלינו לערב מיוחד של שירים , סיפורים שסיפר לעלי מוהר בספר זו אותה האהבה ובעיקר המון געגוע.

המופע בליווי שקופיות ובשיתוף הקהל.

בר הפרהבר הפרה
28
MAR
הצגת תאטרון "השיבה" התאטרון הקאמרי במסגרת אירועי יום האישה 2020 בהיכל התרבות נהריה

הצגת תאטרון "השיבה" התאטרון הקאמרי ימים שני- חמישי 23-26.03.20 בשעה 20:30, מוצ"ש 28.03.20 בשעה 21:00 במסגרת אירועי יום האישה 2020 מחזה ובימוי: איה קפלן בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן וסיפורי כתות מהארץ ומהעולם משתתפים לפי סדר א-ב : רות אסרסאי, כרמל בין, נטע גרטי, אורי זיו-גדניר/ מארק קרוגליקוב, שמואל וילוז'ני/ אוהד שחר, אבי טרמין, מיה לנדסמן, נועה מטרסו/ אמילי מלשיבה, עידו מרקוביץ', אסף סלומון/ גלעד שמואלי, אודיה קורן, עברי שי. לפני 17 שנה ברחה נועה הצעירה מהקיבוץ האמיד בו חיה עם הוריה ואחותה, הצטרפה לכת בהנהגתו של אביהו תשבי, ונעלמה. כעת, יום אחרי מבצע גדול בו השתלטה המשטרה על הכת ועצרה את אביהו, נאלצת נועה לשוב עם חמשת ילדיה לבית הוריה בקיבוץ. נועה המומה וזועמת על כך שנתלשה מעולמה המוגן ונחבטה חזרה למציאות ממנה ברחה. היא נאלצת להתמודד לראשונה עם השדים שבעברה, להתעמת עם משפחתה, ללמוד עובדות חדשות ומטרידות על חייה ולעמוד בחקירות חוזרות ונשנות של צמד בלשי משטרה החושדים כי היא מחפה על פשע נורא שהתרחש בכת. *אין קשר בין הדמויות והאירועים שבמחזה לבין דמויות ואירועים מן המציאות.28
MAR