כותרת
> C;
1/1

לוקליזציה לאתר שלכם

נהריה פורסם: 23.01.22 , 11:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לוקליזציה לאתר שלכם

רוצים לגרום לכך שעוד ועוד גולשים יכירו את האתר שלכם? לא ברור לכם איך לעשות את זה ואתם תוהים מה בפועל ניתן לבצע? אתם לא לבד. ראשית, נסו לבדוק איפה האתר שלכם נמצא עכשיו בגוגל. שנית, חשוב לדעת שבנושא הלוקליזציה, יש לא מעט פעולות שניתן לעשות. בסופו של דבר, לוקליזציה זה המיקום של האתר והיכולת להתאים אותו לאחרים. לכן, אם אתם רוצים לשפר את הלוקליזציה של האתר, בהחלט יכול להיות שמה שצריך לעשות זה גם לתרגם אותו. מי באמת קהל היעד שלכם ואיך אתם יכולים להגיע אליו? האם יש כמה פעולות שתוכלו לעשות כדי להפוך אותו לנגיש עבור יותר אנשים? מדובר על עניין מהותי ביותר ולכן רצוי להתחיל להשקיע בכך עוד היום.

לוקליזציה בעזרת המומחים

לוקליזציה, כמו עוד הרבה פעולות אחרות שקשורות לאתר שלכם, זה לא משהו שכדאי לעשות לבד. למשל, אם הייתם מגיעים למסקנה שצריך לתרגם את האתר, האם באמת הייתם רוצים לעשות את זה לבד? כנראה שלא. הלוקליזציה תשפיע, כאמור, על השאלה כמה כניסות יהיו לאתר שלכם ולכן חשוב לעשות זאת בצורה רצינית. משמעות הדברים היא שאם אתם רוצים לשפר משהו בנושא הזה, כדאי שתפנו אל חברה מקצועית. מי שמבין בתחום הזה יודע לבדוק את הדברים, לתת הערכת מצב לסיטואציה הנוכחית ובהתאם לכך לקבל גם החלטות לשיפור. יש היום הרבה אנשים מקצוע יוכלו לסייע לכם בעניין הזה ולכן רצוי גם לבדוק במי אתם בוחרים. ממש כפי שלא הייתם רוצים לקבל שירותי תרגום ככה סתם מכל חברה שעובדת בתחום הזה, כך גם לא כדאי לבחור את המומחים ללוקליזציה של האתר בצורה שרירותית.

כמה צריך להשקיע?

לוקליזציה, שירותי תרגום ואפילו עיצוב של אתרים, זה שירות שעולה כמובן כסף. לכן ברור מדוע אתם רוצים להבין מראש כמה אתם עומדים לשלם. לא בטוח שהזמנת השירות הזה מהחברה הכי יקרה שיש זו הבחירה הנכונה, כי מי אמר שאם תשלמו יותר זה אומר שהתוצאה תהיה יותר טובה? חשוב לברר, בין אם אתם רוצים שירותי לוקליזציה לאתר ובין אם אתם רוצים לתרגם את האתר, מה הניסיון של מ שנותן לכם שירות בתחום הזה. האם הוא הצליח לתת שירות דומה ללקוחות אחרים שבאמת ממליצים עליו ושבאמת יצאו מרוצים? והאם מדובר על אנשי מקצוע שיוכלו לבצע את העבודה כמה שיותר מהר? חשוב לבדוק כמה זה עולה, אך חשוב גם להבין שלא תמיד המחיר הוא הנתון היחיד שחשוב. בנוסף, יש טעם לעצור גם ולהבין על מה בעצם אתם משלמים. האם המחירים שאתם רואים נראים לכם סבירים? והאם המחיר הוא כזה שתוכלו לעמוד בו לאורך זמן או שמדובר על מספר פעולות נקודתיות שתרצו לבצע ולכן הסכום הוא חד פעמי? בדקו את כל הנתונים וכך תוכלו לקבל החלטה נכונה.