כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

ליברמן פודטראק נפתח בהשקה חגיגית

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 12.06.22 , 09:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

ליברמן פודטראק נפתח בהשקה חגיגית

המיזם הקולינרי החדש בנהריה: ליברמן פודטראק, בגן המוזיאון לתולדות נהריה נפתח בהשקה חגיגית, עשרות הגיעו לאירוע הפתיחה לברך ולהביע תמיכה במיזם, ביניהם גם ראש העיר נהריה, רונן מרלי

בגן המוזיאון לתולדות נהריה, 'בית ליברמן', הושק באירוע חגיגי מיזם קולינרי ייחודי שמטרתו לשלב קולינריה המבוססת על האיכות המסורתית של מקימי העיר יחד עם רוח צעירה ועכשווית. במהלך הערב הוגשו טעימות ממנות הפודטראק, בירה ממבשלת בוטיק, יין גלילי ועוד.

לאירוע ההשקה הגיעו אורחים רבים בהם: רונן מרלי, ראש עיריית נהריה, יניב קריאף, מנכ"ל החברה הכלכלית נהריה, עו"ד דוד לחיאני, מנכ"ל עירית נהריה, סיגל שאלתיאל הלוי, ראש מועצת תפן ועוד חברים ומכובדים רבים.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "המקום המקסים הזה הוא הזדמנות לחבר את תושבי נהריה והאזור כולו לבית ליברמן שהוא מוזיאון המציג את תולדות העיר. אנו מברכים על פתיחתו של מקום מיוחד נוסף בעיר שלנו, המאפשר שילוב בין תרבות, בילוי ופנאי בעיר נהריה נמצאת בתנופת פיתוח רחבה בכל התחומים".

שפי שאלתיאל-הלוי בעל המיזם: "אני גאה ונרגש לקחת חלק במיזם הקולינרי הייחודי בעיר נהריה, בבית ליברמן, מוזיאון תולדות נהריה, אירוע ההשקה הוא טעימה קטנה מכל החוויה שמחכה לכם פה בבית של נהריה, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהמקום הנפלא שהוקם למען תושבי העיר והסביבה".

'ליברמן פודטראק' פתוח לקהל הרחב, החל ממשפחות עם ילדים באווירת פיקניק, פינות חמד איכותיות לזוגות וחברים שמחפשים בילוי לילי בסגנון ייחודי.

כמו כן, מתאים לקבוצות וקיום אירועים. התפריט ברובו מבוסס על מנות בראנץ' חלביות המשלבות טעמים מהגליל. בתפריט הערב מגוון מנות פוד סטריט קלילות ומגניבות שמשאירות טעם של עוד, כל זה לצד בירה ויין בוטיק איכותי.

בעתיד הקרוב, יחל שירות משלוחים ותפריט יפורסם בהתאם.

שעות פתיחה בימים א׳-ה׳ בשעות 07:00-23:00

ימים ו׳-ש׳ בשעות 08:00-16:00

כתובת: בית ליברמן, נהריה (ליד קניון נהריה)

טלפון: 052-6487802

קרדיט צילום: Ritvo photography

מימין: סיגל שאלתיאל הלוי, ראש מועצת תפן, רונן מרלי, ראש עיריית נהריה, יניב קריאף, מנכ"ל החברה הכלכלית נהריה, שפי שאלתיאל, היזם בעל הפודטראק, עו"ד דודו אלחיאני מנכ"ל עירית נהריה