כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

ליידי מייקאפ – ככה קונים היום איפור איכותי בזול

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 31.01.22 , 11:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
ליידי מייקאפ – ככה קונים היום איפור איכותי בזול
טיפוח הגוף הוא מרכיב חשוב בחיים המודרניים. הפנים שלנו, העור, השיער, הציפורניים ובעצם כל תא בגוף חשופים באופן קבוע לזיהום אוויר, פגעי אקלים, מתח ועוד גורמים שפוגעים בהם. על-מנת לשקם את הנזקים ובאופן כללי להיראות יפים ומרשימים, פותחו שלל תכשירים: מי פנים, סרום, קרם אנטי אייג'ינג, מים מיסלריים, מסכה לשיער ועוד ועוד. הבעיה היא ששגרת טיפוח מוקפדת באמת עלולה להיות יקרה – אלא אם כן רוכשים את כל המוצרים הנחוצים באתר שמתאפיין במחירים אטרקטיביים מאוד כמו ליידי מייקאפ.
מותגים מוערכים וגם מוצרים פחות מוכרים
ליידי מייקאפ הוא אתר פולני. פולין היא אולי לא המקום הראשון שקופץ לנו לראש כשאנחנו חושבים על טיפוח וביוטי, אבל בעידן הגלובליזציה אין באמת חשיבות למדינה שבה שוכן אתר אינטרנט – ובפרט לא כשהוא מציע שפע עצום של תכשירים, של מיטב היצרניות מכל רחבי העולם.
בין השאר ניתן למצוא ב"אתר הפולני", כפי שנהוג לקרוא לו, מותגים נחשבים במיוחד ובהם מייבילין, אסתי לאודר, ביודרמה, לוריאל, רבלון, דאב, גרנייה ועוד. לצד המותגים המובילים יש גם מוצרים רבים של חברות לא מוכרות – במקרים רבים אותם מוצרים מתאפיינים ביחס עלות תועלת משתלם מאוד, ובעיקר מפתיעים לטובה מבחינת האיכות. במיוחד כדאי לנסות את התכשירים של גולדן רוז, ועוד דרך להפחית את רמת אי הוודאות כשקונים מוצר של חברה פחות מוכרת היא להיעזר בחוות הדעת של הגולשים והגולשות ובציונים שקיבל כל תכשיר שמוצג באתר.
לבדוק היטב את עלות המשלוח
הסיבה העיקרית להעדפת ליידי מייקאפ על-פני קנייה בחנות ישראלית, כזו שמבטיחה גם סיפוק מידי (משום שאין צורך לחכות למשלוח) וגם אפשרות להתרשם ישירות מהמוצר (למשל ע"י הרחת הניחוח שלו), היא המחיר.
זהו כמובן שיקול משמעותי, ואכן תמיד כדאי לרכוש באותה עלות מוצרים רבים יותר וכך ליהנות מטיפוח מלא. כדי שהשורה התחתונה תהיה באמת משתלמת חשוב לוודא שעלות המשלוח לא מייקרת את הקנייה. כמו כן מומלץ לא לעבור את ה-75$ בכל קנייה כדי לא לשלם מכס מיותר.
דוגמיות חינם
על-מנת להתנסות בעוד מוצרים ולגלות תכשירים שיכולים לחולל פלאים לגבי המראה החיצוני, ניתן לסמן באתר V בסעיף הדוגמיות, וכך לקבל ביחד עם המשלוח בונוסים חביבים – והזדמנות להרחיב את היריעה ולהשתמש בעוד מוצרי טיפוח. מומלץ לקרוא היטב את רשימת המרכיבים על כל אריזה (ועוד לפני זה באתר) כדי לוודא שמדובר בתכשיר איכותי.
לא רק ליידי מייקאפ: הזדמנויות שוות בכל רחבי העולם
ליידי מייקאפ הוא רק דוגמה אחת למבחר העצום הקיים כיום בתחום הקניות המקוונות. עוד דוגמה היא סטרוברינט, אתר ביוטי סיני שמציע עשרות אלפי מוצרים במחירים אטרקטיביים. גם האתר "הפולני" וגם האתר "הסיני" מציגים את המחירים בשקלים כך שקל לדעת מהי העלות של כל מוצר וגם מהי העלות הכוללת, ובאופן כללי נוח מאוד למצוא את האופציות המשתלמות ביותר.