כותרת
> C;
1/1
ספורט

מאות הגיעו למרוץ הלילה של נהריה 2019

נהריה ספורטפורסם: 18.10.19 , 09:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאות הגיעו למרוץ הלילה של נהריה 2019 שהתקיים זו השנה השישית, חוה"מ סוכות.

מאות רצים ומשפחותיהם מלאו את שדרות הגעתון של נהריה, והטיילת של נהריה, באירוע זוהר, חווייתי ומרהיב.

לפני פתיחת האירוע הופיע קופיקו ושעשע את מאות הילדים וההורים תושבי נהריה, ובתום האירוע התקימה מסיבת רחוב עם מוסיקה מלהיבה.

באירוע היו 4 מקצים; מקצה ראשון 300 מ' , מקצה שני 3 ק"מ, מקצה שלישי של 5 ק"מ והמקצה שהחל בשעה שמונה של 10 ק"מ.

המקצים הוזנקו ע"י ראש העיר רונן מרלי אשר ארח ועודד את הרצים והיה שותף פעיל, וע"י משה שטרית מנהל מחלקת ספורט שהיה אחראי על הענין הלוגסטי של כל המרוץ עם חברת ההפקה שוונג.

באירוע יכולתם לראות אורחים שהגיעו מקרוב ומרחוק. בינהם יכולתם לראות את קבוצת הכבאים 116 שהגיעו לרוץ עם אבא של אדר ברסנו שנפל בצוק איתן, ואת אורן בליצבלאו אלוף העולם לעיוורים בתחרות איש הברזל בשבדיה לשנת 2018.

בליצבלאו שרץ עם מלווה נולד בנהריה והיום מתגורר במרכז ובא במיוחד לתחרות.

בנוסף יכולתם לראות את המלחין התמלילן הזמר עומר נצר בן נהריה שעד היום גר וגאה להיות בן נהריה, מנכ"ל עיריית נהריה אלי אלבז השתתף במרוץ ואיתו יחד ראש מינהל חינוך וקהילה אילן וקנין.

עוד הגיעו לברך מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי יעל רון, ראש מועצת מטה אשר משה דוידוביץ, מפקח מנהל הספורט-אמין סאלח משרד התרבות והספורט, מנהלת קשרי תרבות לימור אוצ'רי בן חיים שלא נחה דקה בחוהמ"ס והייתה אחראית על הפעלות הילדים במשך כל החופש ועל תוכניות הבידור והתאום בין כל הגופים, ברחבת ההרשמה בככר יד לבנים היו פסלי אדם אומנתיים עם משמעות, הייתה אווירה של שיתוף וראיתה את תושבי נהריה בכל הגילאים נהנים באווירה של חג.

נפגש בשנה הבאה.

אורן בליצבלאו עם המלווה שלו אביעד

עומר נצר במרוץ

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

מנכ"ל העיריה אלי אלבז , מנהל מחלקת חינוך וקהילה אילן וקנין