כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

מאירים ושרים לקראת חג האורים

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 24.11.21 , 14:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי אירחה להקת הזמר הייצוגית של מתנ"ס נהריה "קולות נהריה" את להקת פיקוד צפון של צה"ל

תחת השם "מאירים ושרים לקראת חג האורים" העלתה השבוע החברה למרכזים קהילתיים נהריה מופע שכולו מפגן מוזיקלי מרשים, מרגש ועוצמתי בו להקת "קולות נהריה" אירחה את להקת פיקוד הצפון של צה"ל. באולם שהיה מלא מפה לפה במעמד רונן מרלי, ראש העיר, ליאור הרשמן, מנכ"ל החברה למרכזים קהילתיים - מתנ"ס נהריה, רותי חזן, מנהלת מרכז פסג"ה נהריה, אורית גולני מנהלת תחום הגמלאים במתנ"ס נהריה, השתתפו תושבים רבים, בהם גמלאים, מתנדבים, אנשי חינוך בעבר ובהווה ושוחרי מוסיקה ושירה שבאו ליהנות ממוסיקה טובה ואיכותית.

על המופע ניצח ביד רמה המנהל האמנותי של החברה למרכזים קהילתיים – מתנ"ס נהריה, חנן עבדה, שגם היה אחראי על הבימוי, העיבודים, הניהול המוסיקלי, ההנחיה ולכל קטעי הקישור.

את המופע פתח חנן עבדה בשירה בציבור שסחפה את כל הקהל הרב בהתרגשות. בהמשך הופיעה הלהקה המארחת – "קולות נהריה", ולאחריה הופיעה הלהקה המתארחת – להקת פיקוד צפון. שתי הלהקות זכו לתשואות רמות ולמחיאות כפיים סוערות מצד הקהל שאף עמד על רגליו בסיום המופע.

אחד הרגעים המרגשים במופע היו כאשר חנן עבדה הציג את ליאור זריבי, מפקדת להקת פיקוד צפון, שהנה בוגרת להקת "קולות נהריה" ותלמידתו מזה למעלה מעשור.

ראש העירייה - רונן מרלי שיתף את הקהל בתפיסה החינוכית, התרבותית והקהילתית שמנחה אותו מאז נכנס לתפקיד ראש העיר, ושיבח את תרומתו הרבה של חנן עבדה, מאז שמונה לתפקיד המנהל האמנותי של מתנ"ס נהריה, על פיתוח אמנויות הבמה בכלל והחינוך המוזיקלי בפרט – בעיר נהריה.

מנהלת תחום הגמלאים במתנ"ס נהריה - אורית גולני ברכה את הגמלאים הרבים שהגיעו למופע והודתה לרכזות מועדוני הגמלאים ולמורות לאמנות על העבודה המשובחת בהכנת תערוכת החנוכיות שהוצגה במבואה של אולם בויימל, וציינה שהשבוע נפתח מועדון גימלאים חדש ברחוב השקד בשכונת עין שרה.

ניפגש ביום שלישי הבא בהיכל התרבות נהריה, במופע של אילנית.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY