כותרת
> C;
1/1
lifestyle

מהם היתרונות המרכזיים של מעלית ביתית ואיך מתקינים אותה?

נהריה lifestyleפורסם: 23.07.19 , 08:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעליות ביתיות כבר אינן שמורות אך ורק לעשירון העליון, היות וכיום ניתן להתקין מעליות בבית במחירים יחסית נוחים. קיימים לא מעט יתרונות בהתקנת מעליות בבית, וביניהם ניתן למשל למנות את נושא הנגישות לאנשים מבוגרים.

מעלית בבית עשויה להקל באופן משמעותי על חייהם של המתגוררים בו, ולפעמים לא מדובר אך ורק במותרות. מעבר לכך שהתקנת מעלית בבית תעלה באופן משמעותי את ערך הבית שלכם, אפשר גם להתחיל ליהנות מחיים הרבה יותר נוחים ונגישים בעת שאתם מסתובבים בביתכם. לא פעם, נדרשת התקנת מעלית ביתית בביתם של אנשים מבוגרים, וההתקנה גורמת להתנהלות כללית נוחה יותר של המתגוררים בבית. יחד עם זאת, כאשר מוציאים את הדירה לשוק בכוונת מכירה או השכרה, נהנים מאחוזי עלייה דרמטיים בשווי של הבית.

מעליות ביתיות עם טוויסט עיצובי

קיימות מספר חברות בשוק הישראלי העוסקות בתחום של התקנת מעליות ביתיות מעוצבות בבתים פרטיים ובמבנים שונים, אך כדאי תמיד לוודא כי אתם בוחרים בחברה מאוד איכותית ומקצועית. מטבע הדברים, התקנת מעלית ביתית היא נושא מורכב. אם אתם שוכרים חברת מעליות חובבנית, אתם בהחלט מסתכנים באסון, חס וחלילה.

ברלינר מעליות בע"מ – התקנת מעלונים ומעליות, שיפוץ ותחזוקה, היא חברת המעליות המובילה בשנת 2019 בתחום של מעליות ביתיות מעוצבות בסוגי מבנים שונים. החברה רכשה במהלך השנים ניסיון רב וביכולתה להתקין מעליות ביתיות בסוגי מבנים רבים. במידה מסוימת, תוכלו להתאים את המעלית שלכם לסוג המבנה, לצבעים השולטים בבית, לעיצוב הבית הכללי וכו'. כמובן שיש לוודא עם אנשי המקצוע של החברה באשר לסוג ההתקנה האפשרית, לבצע אבחון מקדים של תוואי השטח והבית וכדומה.

עלות מעלית ביתית מעוצבת, וכיצד מתקינים?

מעלית ביתית מעוצבת זה כבר לא חלום, מפני שכיום כבר ניתן לאתר נותני שירותים בתחום ביתר קלות. כל שעליכם לעשות, זה להיכנס לאתר האינטרנט של החברה המספקת שירותי מעליות ביתיות, לקרוא את ביקורות הגולשים, ולהחליט אם זו חברה שאתם עומדים לשכור לטובת הפרויקט.

מחירי מעלית ביתית דינאמיים ומשתנים, כך שיש לפנות לייעוץ הנכון עם מומחי המעליות שלכם, אך באופן כללי ומבלי לגרוף כלל אצבע כאן, מעלית ביתית מעוצבת עשויה להתחיל במחיר של 80,00 ₪ ולהגיע גם למחיר של 150,000 ₪. חשוב חציין כי מחירי מעליות ביתיות משתנים בהתאם למגבלות שקיימות בעת הבנייה, בהתאם לבקשות הלקוחות מעיצוב המעלית ועוד. אם אתם תרים אחר שירות של התקנת מעליות ביתיות, אסור לכם להתפשר, זכרו את זה. אתם חייבים לשכור אך ורק חברת מעליות מקצוענית שתספק לכם גם שירות ותחזוקה שוטפת.

הואילו לברר מי חברת המעליות שלכם, עד כמה היא מנוסה, ועד כמה היא מסוגלת לסיים את הפרויקט שלכם על הצד המוצלח ביותר. אם החלטתם להתקין מעלית ביתית מעוצבת בביתכם או במבנה, שכרו צוות מומחים שיבנה מתקן בטיחותי, ולא פחות מכך.

לפרטים נוספים בקרו באתר ברלינר מעליות: https://www.berliner-elevators.com/

מאתר PIXABAY