כותרת
> C;
1/1
רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

מה זה תקשור טלפוני ועם איזה תשובות תצאו משם?

נהריה רוחניות, מיסטיקה ותחזיותפורסם: 09.01.20 , 13:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בין אם אתם נמנים בין המאמינים בתקשור, או לא - אתם ודאי יודעים ששועי עולם, מנהיגי מדינות וגם אנשים רגילים מכל שכבות האוכלוסייה - פונים באופן קבוע לסיוע באמצעות תקשור.

לכן השאלות לגבי הנושא הן מסקרנות עוד יותר - מהו בכלל תקשור? איך זה מתבצע והאם באמת אפשר לקבל תקשור גם בטלפון? ערכנו ראיון אישי עם רונית דוד לוי, מתקשרת בקלפי טארוט עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום, והרבה מסקנות מעניינות שכדאי לדעת.

מהו תקשור וכיצד הוא מתבצע?

תקשור הוא דרך ליצור קשר עם ישויות שאינן גשמיות, לצורך קבלת הכוונה וחיזוק הביטחון. רבים פונים לתקשור כשהם עומדים בפני קבלת החלטות קשות, מתוך אמונה שישויות אלה מחזיקות בידע שאינו נגיש להם, או שיש להן גישה פתוחה אל הידע הזה בגלל הימצאותן בממד שונה בתכלית מהמרחב הגשמי המוכר לנו.

למרות שכל אדם יכול לפתח יכולות תקשור, יש מתקשרים שהיכולות שלהם עוצמתיות ומדויקות במיוחד ולכן נהוג לפנות אליהם.

התקשור מתבצע בפועל, כאשר המתקשרים נכנסים למצב מדיטטיבי, המאפשר להם לקבל מידע בדמות חזיונות, אותיות, או סמלים, על פי השאלות העולות בתהליך, או על פי מסר נקודתי, שהישות מעוניינת להעביר הלאה.

בישראל נהוג לבצע את התקשור בדומה למפגש טיפולי עם יועץ, בסביבה המשרה תחושת ביטחון ונוחות, כדי לאפשר למטופל להיפתח ולדבר על כל נושא העולה על דעתו.

איך פועל תקשור טלפוני?

אמנם במרבית המקרים תקשור נעשה במפגש אינטימי ובסביבה המאפשרת פתיחות ותחושת ביטחון, אך עם השנים, משתנים הצרכים והמתקשרים מתאימים את עצמם לדרישה המגיעה מהשטח ומציעים תקשור בטלפון.

תקשור טלפוני מאפשר למתקשרים להגיע לרמה זהה של דיוק וחיבור, כמו בתקשור הנעשה במפגש.

הפונים לתקשור, נהנים מתקשור איכותי, שמעניק להם מענה לכל הלבטים, לשמם פנו מלכתחילה לתקשור וגם מאפשר להם להישאר בסביבה הנוחה והבטוחה של ביתם בלי הטרחה הכרוכה ביציאה מהבית, לעיתים לעיר אחרת - כדי לקבל תקשור ממתקשרים מומלצים ובעלי שם.

אילו תשובות תוכלו לקבל אם תפנו לתקשור טלפוני?

אחד היתרונות בפניה לתקשור, הוא האפשרות להעלות כל שאלה שעולה על דעתכם. החל בתחזית לגבי העתיד וכלה בתחזית לגבי הסיכוי להצלחה בתחומים מסוימים, או יעוץ לגבי התאמה של השואל לנושאים שהוא מעלה. לדוגמה:

  • האם העבודה שלי מתאימה לי ומה הסיכוי שלי להצליח בה?
  • האם בחרתי בתחום הלימודים המתאים לי?
  • האם הזוגיות שמצאתי היא הזוגיות הנכונה עבורי?
  • האם הבית שאנחנו רוצים לקנות הוא בית טוב עבורנו?
  • האם בן/בת הזוג שלי אוהבים אותי, או נאמנים לי?

פניה לתקשור, מעניקה תחושת ביטחון והקלה גדולה, עבור הפונים לייעוץ, מפני שהתשובות יכולות לחזק את הביטחון של הפונים לגבי החלטות חשובות שקיבלו, או לכוון אותם לקבל החלטות טובות יותר, שישנו לטובה את חייהם.

עבור הפונים, שלרוב נמצאים במצוקה ובמתח רב בעקבות הצורך להתמודד עם שאלות ולבטים קשים והרי גורל, המענה הזה הוא משנה חיים.

שיחת טלפון אחת יכולה לשפר כל היבט בחיים

לסיכום, תשובה ברורה מהתקשרת יכולה לסייע לפונה לקבל החלטה שתשיב את החיים למסלול תקין. אנשים רבים שפנו לתקשור, מדווחים שהייעוץ שקיבלו, למשל לגבי זוגיות שבסיסה רעוע, או שעתידה אינו ברור, קיבלו תשובה ברורה, שחיזקה את ביטחונם לגבי סיום הקשר והפנתה אותם לנתיבים בריאים, מתאימים יותר. כך גם בנושאים מקצועיים, מצב כלכלי, שאלות בנושאי בריאות ועוד - אין ספק שבידיים הנכונות, תקשור טלפוני הוא כלי רב עוצמה ובעל יכולת אמתית לסייע ולספק הקלה.

מחפשים לקבל תשובות כאן ועכשיו? נסו תקשור טלפוני עם רונית דוד לוי
מתקשרת הילרית עם למעלה מ 20 שנות ניסיון בתקשור וייעוץ אישי ודיסקרטי בכל תחומי החיים.

קרדיט: מתוך האתר של המתקשרת רונית דוד לוי