כותרת
> C;
1/1
בריאות

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מרפאה לטיפול השתלת שיניים?

נהריה בריאותפורסם: 23.07.19 , 08:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ישנן סיטואציות בחיינו, שפשוט לא כדאי לקחת בהן צ'אנס מיותר, היות ומדובר בבריאותנו. לפני שבוחרים מרפאה לטיפול השתלת שיניים, חשוב לוודא כמה דברים, ביניהם, למשל הנושא של ניסיון המרפאה והוותק של הרופא המשתיל.

כשאתם תרים אחר שירותי רפואה מסוג השתלות שיניים, אתם חייבים לוודא כי מדובר במרפאה מאוד איכותית, מוסמכת ומקצועית בתחום ההשתלות. אנו מדגישים זאת, היות ותחום זה של השתלות שיניים דורש לא פחות מאשר רופאים עתירי ניסיון רב. כשאתם פונים אל מרפאת השתלות שיניים באזורכם, עליכם לוודא כי הרופא המשתיל הוא בעל הסמכות רלוונטיות, היות והעיסוק בהשתלות שיניים דורש לימודים ייעודיים וספציפיים. כיום, ניתן כבר לבצע אפילו השתלות שיניים ביום אחד, אך יש צורך לוודא את מידת התאמתכם לטיפול מסוג זה.

סקר שוק מרפאות השתלה - תמיד מועיל

תמיד כדאי לברר איזה סוג שירות או מוצר אנחנו מקבלים, היות וכיום, לא משנה להיכן נפנה את מבטנו, השוק יהיה תמיד מוצף באנשי מקצוע טובים וטובים פחות. כאשר מדובר בנושא של מרפאות השתלת שיניים, הדבר מקבל אף תוקף כפול, היות ואף אחד מאיתנו לא היה מעוניין שמשתיל השיניים יתנסה על חשבונו.

כשאתם תרים אחר שירות מסוג זה של השתלות שיניים, חשוב לברר את הדברים לעומקם. מומלץ לברר אילו מרפאות שיניים מעניקות את סוגי הטיפולים השונים (ייתכן כי כל מרפאה תעניק סוגי טיפולים שונים), כדאי לבדוק מה תכנית העבודה של המשתיל שלכם, האם המשתיל מתכוון לבצע צילום CT לחלל הפה ועוד. ככל שתואילו לברר באופן רחב יותר על מרפאות שונות, כך תוכלו לצבור יותר ידע, ובמהרה תדעו להבדיל בין מרפאות מקצועיות מאוד, לבין פחות מקצועיות. נוסף על כך, לפעמים גם ניתן לקרוא את ביקורות הגולשים באתר המרפאה, מה שמקל על ההחלטה בעת בחירת מרפאת השתלות.

אסתטיקה כירורגית – לכולנו מגיע לחייך

לא מעט פעמים, אנשים תרים אחר שירות השתלות שיניים, מפני שמצב חלל הפה שלהם פשוט לא מאפשר להם לחייך. בריאות השיניים מתדרדרת, מחלות עשויות להיווצר ולהסתבך ועוד. אחת מהמרפאות המומלצות עבור השתלות שיניים, היא מרפאת שוורץ ארד. השתלת שיניים במרפאת שוורץ ארד מתבצעת תוך כדי אבחון מלא של חלל הפה. ד"ר שוורץ ארד קיבלה את הסמכתה באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם, וכיום ניתן להגיע אל מרפאתה שברמת החייל בכדי להנות ממגוון טיפולים חדישים עבור השתלות שיניים.

בחלק מהמקרים, ניתן גם לבצע השתלת שיניים ביום אחד, ותוכלו לקבוע פגישת ייעוץ במרפאה בכדי לוודא את התאמתכם לסוג הטיפול הנ"ל. זכרו, בימים כל כך טכנולוגיים ומתקדמים, אין כל סיבה להתהלך עם חיוך מבויש, ואין כל סיבה להשאיר בחלל הפה שיניים שבורות. ניתן לטפל בחלק ניכר מהמקרים שנדרשת בהם השתלת שיניים.

מאתר PIXABAY