כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

מוזארט הוא בית גלריה פתוח של טל ופרד

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 14.07.23 , 08:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בגלריית הבית הפתוח הצופה לחופי הגליל המערבי ומפרץ עכו הקסום נפגשים לחוויה וגיבוש ושיח אומן בסלון בהשראת הנוף ויצירות האומנות להנחיה מרתקת של ד"ר טל שורץ –גרניט פסיכולוגית ואמנית גלילית בוגרת בצלאל, שתפתח לכם דלת לחומרים הקיימים סביבנו להתחבר למחזוריות הטבע והחיים.

הים הפתוח וההליכה על חופיו מהווים בעיקר את מירב ההשראה ליצירה וכך גם החומרים הנאספים לסטודיו. החומרים מחוף הים נשארים טבעיים כמעט כמו במערומיהם הם מספרים את סיפורם ובדרך כלל הם משתלבים בסיפור ובמסע שעושים מטופליה בקליניקה בשיחות הנפש העמוקות והתהומיות בחדר הטיפול.

אלו עם אלו רוקמים בעדינות מרקמים אנושים המרגשים אותה בכל פעם מחדש ויוצרים אצלה קטליזטור פנימי להמשיך את המסע המתחיל בשניים בטיפול ומסתיים בינה לבין עצמה עם החומר והיצירה.

לכן היצירה שלה אינטואיטיבית ומרגשת אותה בכל פעם מחדש ואינה דומה ליצירה שנולדה לפניה. לכל אחת מהיצירות תעודת זהות משלה ותוקף ריגשי משלה.

טל ובעלה פרדריק מחלקים את חייהם בין הדרום הרחוק לצפון, מתוך אהבתם המיוחדת לטבע ולים. בבית הגלריה בעכו, מול נוף ים מרהיב, תמצאו את גלריית מוזארט בה הם מקיימים סדנאות ייחודיות לאומנות אקולוגית במשך כל השנה והבית פתוח בחינם במסגרת פסטיבל יוליארט בגליל המערבי.

להרשמה לשיח האומן:

https://www.shrinkart.org/product/yuliart/