כותרת
> C;
1/1
ספורט

מחווה מרגשת בנהריה

נהריה ספורטפורסם: 29.02.24 , 09:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שישי האחרון קיימה מחלקת הנוער בית"ר עירוני נהריה טקס מרגש לזכרו של רס"ב יוראי אליהו כהן ז"ל, שנפל ב7 באוקטובר.

שישי מרגש עבר על העיר נהריה. במתחם הכדורגל החדיש והמפואר נערך טקס הצדעה לזכרו של לוחם הימ"מ תושב העיר, רס"ב יוראי אליהו כהן ז"ל - שהקריב את חייו בהגנה והצלה של אזרחים מעוטף עזה בשבת ה-7 לאוקטובר. בטקס המרגש, הגיעו בני ובנות משפחת המנוח וכן רה"ע, רונן מרלי.

מיד לאחר הטקס היה גם כדורגל על הדשא ורצה הגורל וקבוצת נערים ג' השכילה לנצח את המשחק בתוצאה 2:0.

מיכאל שושן, המנהל מקצועי של המועדון ומאמן קבוצת נערים ג', משתף כיצד נוצר הרעיון לקרוא את שם הקבוצה ע"ש המנוח: "באחד הימים לאחר השבעה באוקטובר הגיע למשרדי חבר יקר, בובי צ'רבינקה, ושאל: 'מה דעתך לקרוא לאחת הקבוצות על השם של בנו של יעקב כהן'? עניתי לו:'אתה לא תאמין, אבל הרגע חשבתי על זה'. אני רוצה לברך על היוזמה הכל כך חשובה הזו, שקיבלה כמובן ללא היסוס את ברכתם של ראש העיר - רונן מרלי ומנכ"ל העמותה - רביב משה. היוזמה הזו נולדה מתוך מחויבות עמוקה להנצחתו של גיבור ישראל, מטובי לוחמינו - יוראי אליהו כהן ז"ל, שהקריב את חייו בשבעה באוקטובר, למען מדינת ישראל, באומץ ובחירוף נפש. אנחנו מודים לראש העיר, מר רונן מרלי על השתתפותו במעמד זה ותרומתו הכנה והמשמעותית לקידום מועדון הכדורגל עירוני נהריה בפרט וטיפוח הספורט בנהריה בכלל.

כולנו מחבקים את המשפחה. יהי זכרו של יוראי כהן ז"ל ברוך".

רביב משה, מנכ"ל עמותת הספורט נהריה:" קריאת קבוצת נערים ג' על שם יוראי אליהו כהן ז"ל הינה יוזמה בעלת משמעות עמוקה במועדון הכדורגל עירוני נהריה, במתן כבוד, אחדות ותמיכה, אשר עולים בקנה אחד עם ערכי המועדון, להנצחתו של יוראי אליהו כהן ז"ל גיבור ישראל ולוחם אמיץ. תודה למשתתפים ולעוסקים במלאכה. יהי זכרו של יוראי ברוך."

צילום תמונות מיקי אלקובי 
 
 
 
 
צילום תמונות מיקי אלקובי 
 
 
 
 
צילום תמונות מיקי אלקובי 
 
 
 
 
צילום תמונות מיקי אלקובי