כותרת
> C;
1/1
נהריה

מחט פסגות בי"ס מצטיין ארצי, מחזור י"ב מסיים שנה

נהריה נהריהפורסם: 26.06.22 , 10:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשבועיים האחרונים כל בתי הספר התיכוניים בעיר החלו בחגיגות סוף שנה.

הצגת סוף שנה היא אירוע משמעותי אחרי 12 שנות לימוד שכולם מצפים לו, זוהי חוויה משמעותית ומרגשת ובכיתות קטנות בעיקר השקיפות היא גדולה יותר ורוצים לשתף את כל התלמידים, מחזור י"ב של מחט פסגות סיים בטקס חגיגי ומרגש ועמד במשימה.

68 תלמידים קיבלו בזה אחר זה תעודות ותשורה.

מחזור י"ב סיכמו ארבע שנות לימוד במחט פסגות כאשר 40% מתלמידים השנה הוגשו וסיימו עם תעודת בגרות ו-100% קבלו תעודה טכנולוגית.

השנה זכה בית הספר מח"ט פסגות, ומנהלת אסנת בירבוים הוזמנה לטקס הענקת תעודות הערכה לבתי ספר מצטיינים בשיעור זכאות לתעודות הסמכה טכנולוגית בת"א.

אירוע סוף השנה היה מרגש מאד כאשר במבואה של אשכול פייס הוצב שער בסימן לילה טוב עם מחזור י"ב שהייתה לעמדת צילום מפוארת מדומה ל'אוסקר' והבמה עוצבה בלילה טוב מחזור י"ב שהשקופית הפותחת התוכנית 'ערב טוב עם גיא פינס'.

הפעם ספישל של מחזור י"ב, של מחט פסגות.

גיא פינס ברך את מחזור י"ב מהמרקע, דבר שרגש את כולם.

את הערב הובילו שלושה תלמידים שהנחו את הערב בחן עם קטעי קישור וסרטונים מהווי הבית ספרי, בהומור רב כאשר מידי פעם גיא פינס הופיע.

נישאו הרבה נאומי פרידה שהמרגש במיוחד היה של עו"ד דודו אלחיאני, מנכ"ל העיריה שסיפר לכולם את סיפורו האישי וכמה הוא מזדהה עם מחזור י"ב, שכמותו גם הוא עבר תלאות בנערותו ותראו היכן הוא היום.

בן הדוברים: אילן וקנין, ראש מנהל חינוך וקהילה שיחד עם עו"ד אלחיאני מנכ"ל העיריה ומ"מ ראש העיר ומנהלת בי"ס העניקו תעודות הצטיינות לתלמידה יעל קניגר ולאור הראל, שנבחרו למצטייני ראש העיר.

כמו כן, נשאה דברים והערכה שירי אשד - רפרנטית רשת עמל, שנפרדת ממחט פסגות כאשר מלווה אותו מראשיתו, שאול וויגרט - פדגוגיה מטעם רשת עמל שספר על הקשר עם הצוות הנפלא.

את ברכתה שלחה רבקה וישניה מפקחת מכללת משרד החינוך ועפרה אגמון מפקחת ביה"ס מטעם אגף שחר.

חתמה את הנאומים אסנת בירנבוים, מנהלת בי"ס מח"ט פסגות לא לפני שחלקה תעודות נוספות למצטיינים החברתיים לימודיים מטעם בית הספר וציינה שהשנה היו הרבה תלמידים שבלטו בהצטיינותם, לימודית וחברתית ולכן יעניקו את התעודות למצטיינים הבית ספרים בטקס מכובד בבית הספר.

בירנבוים סקרה את כל השנה, את ההצלחות וכל הפרויקטים שלקחו בהם חלק התלמידים.

צהלה, ציזפ כדור רגל, התנדבויות בקהילה ואחרים.

כל הערב לא היה מתקיים ללא התמיכה ושיתוף הפעולה והעזרה של מחנכות י"ב יפעת ממו אשר ערכה ואספה את הסרטונים ואף נבחרה למצטיינת בהוראה לשנה.

רכזת ומחנכת י"ב ענת רימר, יועצת ומחנכת י"ב, גאולה אביטן, לילך אסולין, לי גאן, לילך חמו - מחנכות י"ב.

חלי ברגר, מנהלת אדמיניסטרטיבית של ביה"ס, יד ימינה של אסנת ואמונה על כל עובדי המנהלה והתחום האדמיניסטרטיבי.

ורד שלוש, סגנית ביה"ס ומנהלת פדגוגית + סיון רחמני ראש תחום פרט ושתיהן ביחד צוות ניהול מצומצם - "פדגוגיה טיפולית", דיאנה שוורצר - מנהלת יחידת הקבסים וקבסית ביה"ס.

הד"ר אורנה שמחון, מנכ"לית מחוז צפון משרד החינוך, בירכה והודתה באיגרת למנהלת בית הספר אסנת בירנבוים מחט הפסגות כנבחר מצטיין בשיעור זכאות לתעודת הסמכה טכנולוגית.

באגרת נכתב: "ברצוני להודות לך ולצוות החינוכי על הכשרת תלמידי החינוך הטכנולוגי למקצועות העתיד.

על פתיחת מגוון רחב של מגמות טכנולוגיות הנותנות מענה רחב למגוון תלמידים תוך ראיית השונות.

הצוות החינוכי פעל למען התלמידים וסייע להצלחת התלמידים לקבלת תעודת הסמכה טכנולוגית."

צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY