כותרת
> C;
1/1
ספורט

מילה טובה לקהל הסגול של עירוני נהריה

נהריה ספורטפורסם: 06.06.19 , 09:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כחלק מסיכומי העונה של הליגה הסדירה שעורכת מנהלת הליגה ורגע לפני משחקי הפיינל פור ומעמד השיא של הכדורסל הישראלי שיתקיים ביום שני הקרוב, מנהלת הליגה בכדורסל בדקה השבוע היכן העונה היה הכי הרבה קהל במגרשים השונים במהלך עונת המשחקים והקהל של עירוני נהריה נמצאת ברשימה המכובדת לקהל במשחקי בית שהממוצע למשחקי בית של עירוני נהריה עומד על כ1700 צופים למשחק ביתי .

עירוני נהריה עברה השנה עונה לא פשוטה בכלל שהקבוצה הייתה טרודה עד לרגע האחרון במאבקי תחתית אולם בסוף של יום נהריה הצליחה להישאר בליגה לעונה נוספת אחרי לא מעט דפיקות לב לאוהדי הקבוצה ולאנשים שסובבים את הקבוצה ביום יום .

השבוע ערכה מנהלת הליגה בכדורסל בדקה כחלק מסיכומי העונה שהיא עורכת לעצמה היכן היה במהלך עונת המשחקים הכי הרבה קהל במשחקי בית עבור כל אחת מקבוצות הליגה והקהל של נהריה לא איכזב העונה במשחקי הבית של הקבוצה שהממוצע של הקהל במשחקי הבית עמד על 1700 צופים וקהל האוהדים של עירוני נהריה גרף את המקום ה5 והמכובד מתוך 12 הקבוצות שמשחקות בליגת העל אז אוהדי עירוני נהריה היקרים שיראו את הכתבה הזאת מגיע לכם יותר ממילה טובה על כך שהייתם חלק בלתי נפרד ממסע ההישארות של עירוני נהריה בליגת העל .

בן אלירן דובר עירוני נהריה בכדורסל הוסיף לכתבה - המדגם של מנהלת הליגה מראה חד משמעית את החיבור שיש לקהילה בנהריה לקבוצת הכדורסל , זה חלק בלתי נפרד בשגרת החיים בעיר שלנו .

הקהל נלחם על ההישארות בליגה לא פחות מהשחקנים , בשלושת משחקי החוץ במחזורים לסיום הליגה , הגיעו למעלה מ 150 אוהדים לכל משחק , רובם הגדול באוטובוס שהמועדון סבסד יחד עם זאת

לאותם אוהדים ניתנו כרטיסים שגם סובסדו ע״י המועדון ,המועדון מודה מקרב לב לאותם אוהדים שהולכים עם הקבוצה בכל דרך וגם שיש תקופות קשות כמו שהיה לנו השנה .

אני מאוד מקווה שגם בעונה הבאה הקהל של עירוני נהריה יצביע ברגליים וימלא את היכל עין שרה במשחקי הבית של עירוני נהריה ויתמוך בקבוצה בתקווה לעונה מוצלחת במהלך עונת המשחקים 2019-2020

צילום: מיכה פישנזוון

המאמן אריק אלפסי מודה לקהל של נהריה שלווה אותם גם במשחקי החוץ . צילום: מיכה פישנזוון

צילום: מיכה פישנזוון