כותרת
> C;
1/1
ספורט

מילה של יו"ר הקבוצה

נהריה ספורטפורסם: 11.05.22 , 09:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי ההדחה הכואבת בחצי גמר הפלייאוף וסיום עונת המשחקים לשנת 21-22, פרסם יו"ר מועדון עירוני "גשם" נהריה, צביאל רובין פוסט מרגש שמסכם את העונה מהזווית שלו.

מאז ההפסד הכואב של קבוצת עירוני נהריה בסדרה מול עירוני קריית אתא עברו לא מעט שעות, אך הכאב הספורטיבי עדיין די טרי בליבם של אנשי הקבוצה הסובבים את המועדון הסגול.

צביאל רובין, ששימש העונה כיו"ר הקבוצה של עירוני נהריה פרסם פוסט מרגש בעמוד הפייסבוק הפרטי שלו בו הוא מסכם את העונה של הקבוצה.

הוא די בטוח שהעונה הבאה תהיה הרבה יותר טובה מהעונה הנוכחית שהסתיימה לה.

צביאל כתב: "חברים יקרים שלי וקהל יקר שלנו, אני נאלץ לצערי לסכם את עונת הכדורסל 21/22 מוקדם מהצפוי ואני יודע שזה כואב לכולנו.

עברנו עונה מדהימה, בנינו יחד עם ההנהלה והצוות המקצועי קבוצה איכותית מאוד עם מרקם חברתי מדהים, חווינו ניצחונות לצד כדורסל מרהיב.

לקחנו חלק במפעל אירופאי ואף זכינו לארח את הפיינל פור בו השתתפנו בפעילויות קהילתיות רבות ואנו שמחים על כך מאוד, לצערי במשימה העיקרית שלנו העונה- כשלנו.

אני רוצה להודות לכם חברים יקרים על עשרות הודעות ושיחות חיזוק, אין ספק כי המועדון הזה חשוב לאלפי אנשים וראו את זה בכל משחק ומשחק העונה.

אני רוצה להודות לכלל השחקנים והצוות המקצועי בראשות מאמן הקבוצה, שי סגלוביץ.

לחברי ההנהלה ולכל העובדים והמתנדבים שלוקחים חלק בתהליך המדהים הזה.

הפעם הפסדנו חברים. לא עמדנו ביעד שהגדרנו לעצמנו, יחד עם זאת קידמנו המון תהליכים "בבניית המועדון" שזוהי המטרה העיקרית שהגדרתי עם כניסתי לתפקיד.

ספורט זהו אינו מדע מדויק, לא תמיד תשיג את היעד הרצוי בזמן הרצוי, אך השקעה, התמדה ודבקות במטרה תוביל אותך אליו.

זהו המקום להודות לראש עיריית נהריה, חברי- מר רונן מרלי על הדאגה והתמיכה לאורך כל הדרך, העיר נהריה זכתה בך רונן היקר תודה על הכל.

לסיום חברים, אני רוצה להודות לאשתי היקרה על כל התמיכה והפרגון לכל אורך הדרך, אוהב אותך חיים שלי!

נלמד, נתחדד, נתחזק...

איה איה נהריה!"

בתמונה: צביאל רובין 

צילום תמונה: באדיבות מועדון הכדורסל עירוני נהריה