כותרת
> C;
1/1

מנהלת חדשה לבי"ס רב תחומי למדעים ואומניות נהריה

נהריה פורסם: 29.05.19 , 13:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

דורית חילאי, כיום מנהלת מח"ט פסגות עמל נהריה, זכתה במכרז לנהול בי"ס רב תחומי עמל למדעים ואמנויות נהריה.

מנהלת חדשה לתיכון 6 שנתי רב תחומי עמל למדעים ואמנויות נהריה.

דורית חילאי מנהלת ותיקה ומוערכת, נבחרה השבוע לתפקיד מנהלת תיכון רב תחומי עמל למדעים ואמנויות נהריה. כיום מנהלת את פסגות מרשת עמל כבר 13 שנים בהצלחה מרובה והביאה את בית ספרה להישגים רבים.

בין השגי בית הספר: פרס חינוך מחוזי ב-2016.

כמו כן בית הספר הוכר כאחד מבתי הספר הערכיים ביותר במדינת ישראל ב- 2016 ו2018.(תגמול דפרנציאלי).

קבוצת תלמידי יזמות זכו במקום ראשון ובחודש אוקטובר 2019 ייצגו את מדינת ישראל בניו יורק בארה"ב.

ועדת המכרזים המשותפת לעיריית נהריה, משרד החינוך, רשת עמל, הסתדרות וארגון המורים בחרה פה אחד בחילאי.

יצוין, כי המכרז יצא לאחר שהמנהל הנוכחי, מר יגאל גושן, הודיע כי החליט לסיים את תפקידו עקב יציאה לגימלאות.

בשלוש עשרה השנים שבהן מנהלת חילאי את התיכון פסגות בנהריה הוא חולל מהפך ואחוז הזכאים לבגרות עלה כמו כן עלה מספר התלמידים בבי"ס הזכאיים לתעודות טכנולגיות ובהסמכות. עיקר השינוי הוא בהצלחה וביצירת מענה הולם וראוי לתלמידי פסגות.

תגובתה של דורית חילאי: "אני אסירת תודה על הזכות להתמנות למנהלת הרב תחומי מדעים ואמנויות בנהריה.

אני מבקשת להודות על האמון שניתן בי מצד כל הבעלויות ועל ההזדמנות בתפקיד. אני נשארת בבית בו גדלתי, מגיל שלוש עת נכנסתי בשערי מערכת החינוך של העיר נהריה (לגן הילדים) ועד היום, עשרות שנים בהם ביצעתי תפקידים רבים. אין ספק שזה המקום בו גדלתי, צמחתי והתפתחתי. הכי טבעי לי להמשיך ולעשות למען המקום שאני אוהבת. אני מתחייבת למלא היטב את החובה הטמונה בתפקיד זה. עבודה רבה לפנינו..."

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני: "אני מברכת את דורית חילאי על שנבחרה במכרז לנהל את ביה"ס הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות נהריה, ומאחלת לה הצלחה מלאה בתפקיד יחד עם הצוות הנפלא של בית הספר. דורית הוכיחה יכולת ניהול מרשימה בתפקידה הנוכחי כמנהלת מח"ט עמל פסגות נהריה, והובילה את ביה"ס להישגים רבים הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. אין לי ספק שבית הספר הרב תחומי יתברך בכישוריה".

ראש העיר מר רונן מרלי: "מבקש לברך את דורית חילאי על בחירתה. אני משוכנע שלאור ניסיונה הרב ומקצועיותה,היא תצעיד את בית הספר להישגים משמעותיים ולהעצמת ערכים חינוכיים משמעותיים בקרב התלמידים".

צילום:RITVO PHOTOGRAPHY