כותרת
> C;
1/1
ספורט

מנהריה לגרמניה

נהריה ספורטפורסם: 26.05.24 , 09:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

משלחת עירונית שבה השבוע מביקור בעיר התאומה טמפלהוף-שונברג-ברלין שבגרמניה.

משלחת עירונית נהריינית שבה השבוע מביקור בטמפלהוף-שונברג-ברלין, אחת מהערים התאומות של נהריה בגרמניה. אל המשלחת הצטרפו גם כ-20 ילדות וילדים מקבוצות הכדורגל העירוניות שהשתתפו בטורניר בינלאומי עם קבוצות נוספות מפולין, הולנד, אנגליה וצרפת.

את פניה של המשלחת מנהריה קיבל בכבוד רב ראש העיר המקומי, ג'ורן אולטמן ובמהלך הביקור קיימה המשלחת מנהריה סיורים ומפגשים לחיזוק שיתופי הפעולה בין הערים. בעת ביקור המשלחת הוקמה בלב העיר כיכר להזדהות עם 128 החטופות והחטופים שנמצאים עדיין בעזה מאז ה-7/10 ובמקום התקיים טקס מרגש שנחתם בשירת ההמנון הלאומי- 'התקווה' יחד עם הילדים הנרגשים.

בנוסף המשלחת סיירה באנדרטת השואה בברלין והשתתפה בטקס הנחת זרים של ראשי העיריות מנהריה וטמפלהוף-שונברג סמוך לבית ספר יסודי בעיר שלצידו אנדרטה לזכר השואה. במהלך הסיור המודרך בעיר, פגשו בני הנוער באקראי תושבת מקומית, ששיתפה אותם בסיפורי ההנצחה שעשתה ליהודים שגרו בעבר בבניין שבו היא גרה.

בסיום הודה רונן מרלי ,ראש עיריית נהריה לראש העיר המארח על קבלת הפנים החמה והאירוח מכל הלב. אנו שמחים שיש לנו ידידי אמת שהם כבר הרבה יותר מעמיתים מעיר תאומה.

צילום תמונות - דוברות עיריית נהריה