כותרת
> C;
1/1
נהריה

מפגן סולידריות כלפי העסקים בנהריה

נהריה נהריהפורסם: 04.02.20 , 12:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

על רקע פתיחת חנויות פופ-אפ של עסקים שפעילותם נפגעה כתוצאה מנזקי מזג האוויר קניון נהריה מדווח על עלייה של כ-40% בכמות המבקרים ונסיקה של עד 80% בפידיונות החנויות

נראה שאט אט העיר נהריה חוזרת לשגרה, לאחר ההצפות ההרסניות והשיטפון הגדול שהביא לנזקים עצומים ברחבי העיר. על רקע סגירתו של קניון ארנה עד להודעה חדשה ופתיחת חנויות פופ-אפ בשכירות קצרת טווח של חנויות העיר שנקלטו בקניון נהריה, לאחר פנייה של הנהלת קניון נהריה לבעלי העסקים שנפגעו, ניתן לדווח כיום כי כניסת המבקרים עלתה בכ-40% מהתקופה הדומה בשנה שעברה. כתוצאה מכך, החנויות בקניון מדווחות על עלייה משמעותית בפדיונות, המגיעה אף ל-80% בחלק מהמקרים, לעומת הפדיונות אשתקד. גם מנתוני דו"ח RIS, המודד את פעילותן של חלק מהרשתות המדווחות לו, בחודש ינואר 2020 עולה כי חל גידול של 46% בפידיונות, על רקע סגירת קניון ארנה המתחרה.

הקניון הותיק בעיר, שבבעלות כלל ביטוח, יזם פנייה לעסקים שנפגעו והציע להם למכור את סחורתם בשטח קניון נהריה, בתנאים מיוחדים ומטיבים בחוזים קצרי טווח המבוססים על אחוזים מהפידיון. עד כה נפתחו 9 עסקים בפורמט פופ-אפ, ביניהם חדר הכושר אייקון, גליתה, מאניה ג'ינס, NOYZ, בורקס בכר העגלה, תכשיטי נאוליטיק, mens 101, חנות האופנה והנעלת הספורט VANS ודוכן הפרחים של אתי.

בתוך כך הנהלת הקניון דאגה להקדים את קמפיין מבצעי החורף המסורתי, שתוכנן לפברואר ואף העשירה את אירועי הקניון עם מגוון רחב של אירועים, למעט הצגות הילדים המתקיימים באופן שוטף מדי שבוע. כך למשל ניתן לציין את מיזם סדרת אירועי הקולנוע "סינמה סקופ", המאפשרות לראשונה בנהריה הקרנת סרטי איכות לקהל בוגר, וכן הקרנת סינמה קידס, סרט חדש במחיר מוזל – כבילוי נגיש ומהנה לכל המשפחה. גם פסטיבל בייבי, שהציע מגוון רחב של הרצאות ופעילויות לנשים בחופשה לידה נחל הצלחה כבירה ומשך מאות מבקרות.

לדברי עינת מיטרני גדיש, מנהלת השיווק של קניון נהריה: "הקהל הנהרייני ידוע בפרגון אותנטי, ערבות הדדית ואחווה אלו ערכים שחרוטים באופי תושבי העיר. יחד עם זאת, זה מאוד מרגש לקבל פידבק מיידי וחם ועוד יותר משמח לראות את הסולידריות שמפגינים תושבי כלל הצפון שמגיעים לערוך את הקניות שלהם בקניון. שמנו לב שבין מבקרי הקניון לאחרונה מגיע גם קהל חדש, שסיגל לעצמו הרגלי ביקור במרכזי קניות מתחרים באזור.

אנשים מגיעים עד למשרדי ההנהלה שלנו כדי לשבח בפנינו את הפעילות שלנו מול העסקים שנפגעו מנזקי מזג האוויר, במיוחד כשמדובר בעסקים מהקניון המתחרה, וגם מתלהבים מהעובדה שאנחנו מציעים חנייה בחינם למבלים".

קניון נהריה, רחוב האירית 2, נהריה.

קניון נהריה_קרדיט צילום חגי קרפ פטור מתשלום