כותרת
> C;
1/1
ספורט

"מקווה שהמחלקה תחזור לפעילות כמה שיותר מהר"

נהריה ספורטפורסם: 17.03.20 , 14:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

משבר הקורונה ממשיך להרוס כל חלקה טובה בתחום הספורט הן בישראל והן במדינות אחרות ,תפסנו "לראיון קצר" את מנהל המקצועי של מחלקת הנוער והילדים של עירוני נהריה דור דיין שמקווה מאוד שבזמן הקרוב כל הקבוצות של האגודה יחזרו לפעילות הספורט כמה שיותר מהר .

מחלקת הנוער בכדורסל של עירוני נהריה הצמיחה עם השנים שחקנים רבים לליגות השונות בישראל ,כעת עם המשבר של הקורונה האגודה משותקת לחלוטין עקב הנחיות משרד הבריאות האימונים מושבתים לחלוטין כמו גם משחקי הליגה השונים של הקבוצות במחלקה דור דיין המנהל המקצועי של האגודה מקווה מאוד שכבר בקרוב עננת הקורונה תיעלם מהעולם והמחלקה תחזור לפעילות של הכדורסל שכולם כל כך אוהבים .

דור איך אתה בימים אלה ?

המצב פשוט הזוי כזה דבר לא היה מעולם תחושה לא נעימה שהפסיקה לכולם את שגרת החיים אבל צריך להאמין שבקרוב הכל ייעלם וכולם יחזרו לשגרת החיים שלהם בכל תחומי החיים .

אתה בוודאי בקשר עם הילדים – נערים איך הם מגיבים לכל המצב ?

אני בקשר עם לא מעט נערים כל המצב מאוד מקשה עליהם בעיקר משמעם אין בית ספר, אין תשגרה של האימונים והמשחקים הכל משותק , אני בטוח שכולם במצב לא נעים מהמצב הפסיכי הזה .

כמנהל המחלקה וכמאמן באגודה איזה טיפ אתה יכול לתת לשחקנים הצעירים לשמור על הכושר הגופני?

שאין הרבה אופציות לצאת ולשחק כדורסל הטיפ שאני יכול לתת הוא בעיקר בנושא התזונה לשמור בעיקר על המשקל ולנסות להיתאמן כמה שיותר בבית בתרגילים בסיסים ביותר .

עד משבר הקורונה איך הייתה העונה של כל המחלקה כולה העונה ?

אנחנו כאגודה לא תמיד מסתכלים על תוצאות אלא על פיתוח והדרך שהילד יעשה בעתיד בתחומי החיים ,כמובן שיש הישגים טובים כמו למשל העפלת קבוצת נערים העפילה לפני מספר שבועות לגמר גביע המדינה אך לאור המצב נראה לי שהגמר כבר לא יתקיים עם מגפת הקורונה לא תיעלם בקרוב ,בגדול כל הקבוצות עושות עונה נהדרת.

לסיום מאמין שהאגודה תחזור לפעילות העונה או רק בעונה הבאה?

רוצה מאוד להאמין שהאגודה תחזור לפעילות בקרוב לפחות לשגרת האימונים עבור כלל הילדים במחלקה ונקווה לימים טובים יותר והכי חשוב אני מאחל בריאות טובה לכלל אזרחי מדינת ישראל

דור דיין מנהל מקצועי במחלקת הנוער של עירוני נהריה כדורסל 

צילום - עצמי