כותרת
> C;
1/1
ספורט

מרוץ הלילה הגדול של נהריה בצל הקורונה

נהריה ספורטפורסם: 30.09.21 , 10:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

מרוץ הלילה הגדול של נהריה בצל הקורונה

מרוץ הלילה הגדול של הגליל המערבי בצפון התקיים בנהריה בחוה"מ כאשר כאלף רצים ורצות מגילאי 3 עד 80 הגיעו מכל רחבי הגליל לחוות את מרוץ הלילה למרות הקורונה והכל עפ"י התו הירוק. מרוץ הלילה שכבר מזמן הפך למסורת התקיים בשדרות הגעתון ולאורך הטיילת המרהיבה. כולם זכו לרוץ בטיילת הצפונית. הרצים שרצו 10 ק"מ זכו לרוץ בטיילת הדרומית.

בנוסף המרוץ העממי שכלל את הילדים ומשפחותיהם היה בגעתון.

לרגע נהריה צבעה עצמה בורוד פוקסיה, ולרגע היה נדמה שהקורונה הסתלקה לה מעולמנו.

כ-1000 רצים ורצות, ילדים ומבוגרים, משפחות וקבוצות, מנהריה וגם מחוצה לה, השתתפו במרוץ הלילה הגדול של נהריה שהתקיים בחול המועד סוכות בעיר!

אווירה טובה, מזג אוויר מצוין ,תנאים נוחים ואנרגיות שיא של הרצים הפכו את הערב הזה למוצלח ומהנה. את המקצים הזניק ראש העיר רונן מרלי משדרות הגעתון מערבה לכיוון הטיילת. לצד מקצה עממי בו השתתפו ילדים והורים, קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה אשר כיבדה את המרוץ בנוכחותה, בנוסף היו נציגי בי"ס ע"ש רונה רמון , קבוצה גדולה של לוחמי אש מתחנת נהריה ,קבוצת אדרנלין של שרונה שלו מאייר, קבוצת רצים בטבע, משפחות מינוח, ואחרים . התקיימו שלושה מקצים תחרותיים באורך 3 ק"מ, 5 ק"מ ו-10 ק"מ על פי חלוקה לקטגוריות גיל ומגדר.

הרצים במקצים התחרותיים נהנו השנה לראשונה ממסלול אטרקטיבי לאורך הטיילת הצפונית מצומת הגעתון ועד לרחוב דוד בן גאון שהם נהנים מעידודם של רבים שהתאספו לאורך המסלול.

בסיום האירוע זכה כל משתתף שסיים את הריצה במדליה והזוכים במקומות הראשונים זכו בגביעים אותם העניקו ראש עיריית נהריה רונן מרלי, מ"מ מנכ"ל העירייה דוד אלחיאני (שאף השתתף בתחרות) ומנהל מחלקת הספורט משה שיטרית.

יפה היה לראות את שיתוף הפעולה בין כל האגפים ברשות. אילן וקנין מנהל מחלקת חינוך גילה רוח ספורטיבית ורץ עם הילדים. היה נפלא לראות אמהות ואבות רצים עם ילדיהם ותומכים בהם.

רונן מרלי ראש עיריית נהריה הודה לכל האורחים שבאו מקרוב ומרחוק ולנותני החסות: חברת המתנ"סים בעיר, שדואגת לחינוך הבלתי פורמלי לילדי העיר, משרד התרבות והספורט, קניון ארנה, שוונג, ואחרים. כמו כן ברך לשנה טובה ומועדים לשמחה ושנפגש בשנה הבאה בבריאות איתנה.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY