כותרת
> C;
1/1
ספורט

מרוץ חצי מרתון גליל מערבי ה-5

נהריה ספורטפורסם: 23.11.21 , 14:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מרוץ חצי מרתון גליל מערבי ה-5

במזג אוויר רטוב, יצא לדרך מרוץ חצי מרתון גליל מערבי פרי יוזמת מחלקת הספורט של מועצת מטה אשר בשיתוף אשכול רשויות גליל מערבי .

בהפקת גולדפיש נערך זאת השנה ה-5 אחרי ששנה שעברה התבטל בגלל הקורונה.

במרוץ חצי מרתון גליל מערבי לקחו חלק מאות רצים ורצות בארבע קטגוריות: 21 ק"מ, 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2 ק"מ.

משה דוידוביץ, ראש מועצת מטה אשר בהתרגשות ובשמחה עם סגנו, אייל רייז וגולן רוזנברג, מנכ"ל מתנ"ס מטה אשר הזניקו בגשם את חצי המרתון שהיה הגדול מבין הארבעה.

הזינוק לחצי מרתון 21.1. ק"מ היה מאתגר במיוחד בנוף הקסום של הגליל המערבי, יחד עם זאת היה שונה מאד משנים עברו, הפעם הזינוק הוצב לראשונה בחוף בצת הקסום.

החל בטיילת והמשיך מזרחה, עבר לכביש החוף- אחד המסלולים היותר יפים בארץ על רקע של הרכס של ראש הנקרה עם גבול לבנון, קו הסיום הוצב מאד קרוב לקו הזינוק.

כמו כן היו עוד שלושה זינוקים.

10 ק"מ הזניקה לי-את לוי כהן, מנכ"לית אשכול גליל מערבי, 5 ק"מ הזניק אמין סלאח, מנהל מחוז צפון משרד התרבות והספורט ואחרונים חביבים את 2 הק"מ הזניק אורי פרידלנד, מנהל המחלקה לפיתוח חברתי אשכול רשויות גליל מערבי.

במרוץ השתתפו קבוצות רצים מכל רחבי הארץ וקבוצות מקומיות מכלל הגילאים, המגזרים, המגדרים והתרבויות. בסיום כל המקצים, כל רץ קיבל מדליה מיוחדת.

התקיים טקס חגיגי בחוף בצת, בו חולקו פסלונים וגביעים.

הוקמו דוכנים של קבוצת אדרנלין, אקסטרים ניסים משקפיים וצרכי ספורט, בין התומכים ג'ל אנרגיה של חברת SPONSER השוויצרית, NATURE VALLY'' והתומך גליל שווק מקומי נתן בננות, אגסים וקווי בשפע לבריאות ולרווחת הספורטאים, קבוצת WE SHOES ארנה נהריה נתנו הנחות למשתתפי המרוץ עד סוף דצמבר.

מדברי גל מנצור, מנהל מחלקת ספורט: "למרות הגשם שנה של הכנות, מיני מרתון ובשתי מילים - היה כייף! רצים ורצות שהגיעו מכל הארץ- בודדים, משפחות, ומועדונים מקצועיים, זו חוויה עם שותפים צמודים לעשיה - גולן רוזנברג מרכז צעירים מטה אשר, לי-את לוי כהן מנכ"לית אשכול גליל מערבי, גבע ברקאי מחלקת ספורט מטה אשר, שרונה שלו מאייר -אדרנלין, המפיקים: עידן שלו וצוות גולדפיש.

תודה מיוחדת לאמין סאלח, מנהל ספורט מחוז צפון משרד הממשלה שמקפיד להגיע לאירועים מיוחדים שכאלה, אנשי צוות המתנ"ס והמועצה, חוף בצת, מרכז הפועל, משטרת ישראל/תחנת נהריה, אילן קלנר מבעלי 4 ספורט ולמתנדבים..."

צילום RITVO PHOTOGRAPHY