כותרת
> C;
1/1
ספורט

משחקים ונהנים בחוף סוקולוב

נהריה ספורטפורסם: 18.08.19 , 09:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שישי האחרון נפתח לראשונה בעיר נהריה טורניר כדורעף חופים ומשחקי פוצ'וולי בחוף הים סוקולוב אשר עורר עניין רב של סקרנים, ובעיריית נהריה מאמינים שזה רק הייתה תחילתו של מסורת בחודשי הקיץ של העיר נהריה עבור חובבי הספורט של העיר נהריה .

מאז כניסתו לתפקיד של רונן מרלי לכיסא ראש עיריית נהריה נדמה שקידום הספורט בעיר נהריה נושא מאוד חשוב לליבו של רונן מרלי ולראייה המשאבים שהעירייה רוצה לקדם בענפי הכדור השונים בעיר בתקווה שיביאו הרבה גאווה ארצית לספורט של העיר נהריה עם זה בענפים כמו – כדורסל ,כדורגל שייט ועוד.

ביום שישי האחרון נפתח לראשונה בעיר נהריה טורניר כדורעף חופים ומשחק הכדורגל הפופלארי פוצ'וולי אשר משוחק בכל רחבי העולם אשר עורר עניין של צופים סקרנים בחוף הים המקסים של העיר נהריה חוף סוקולוב נהריה .

לפני תחילת המשחקים משה שטרית מחזיק תיק הספורט בעיריית נהריה נשא מספר מילים עבור השחקנים אשר לוקחים חלק בטורניר ואיחל להם הצלחה במשחקים ובעיקר להנות מפעילות של ספורט .

בעיריית נהריה מאמינים שביום שישי זאת הייתה רק יריית הפתיחה בכל נושא משחקי הכדור בחוף הים ומאמינים שככל שיתקדם הטורניר השנה העניין יהפוך למסורת של קבועה ועוד אנשים יקחו חלק במשחקים וצופים רבים יבואו לראות את המשחקים אשר משוחקים בימי שישי ושבת ברצועת החוף המקסימה של חוף סוקולוב של העיר נהריה .

צילם את התמונות - מיקי אלקובי 
 
צילם את התמונות - מיקי אלקובי 
 
צילם את התמונות - מיקי אלקובי