כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

מתנ"ס נהריה מסכם שבוע פעילות

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 18.04.21 , 12:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

⭐ילדי גן חופית הגיעו בתחילת השבוע יחד עם הצוות למרכז הקהילתי בנהריה הירוקה לפעילות שתילת עציצים והכינו יצירה נפלאה של סמלי המדינה למרכז הקהילתי, חיבור משמח בין החינוך הפורמלי לבלתי פורמלי ויצירת קשר משמעותי למקום המגורים, היה נפלא!

⭐במרכזים הקהילתיים ומועדוני הגמלאים צוין יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בטקסים צנועים ומכובדים וכמו בכל שנה במדינת ישראל נחגגו גם אירועי יום העצמאות בארוחת בוקר חגיגית-ישראלית, פלאפל, תנועה וריקודים.

⭐יחידת הנוער העירונית קיימה שיחה עוצמתית עם אודליה פרץ, אחות שכולה של איתן פרץ ז"ל שנהרג בפיגוע בבית ליד וקיבל צל"ש. לאחר מכן, נמשך הערב עם 'שרים לזכרם' בהשתתפות נציגי תנועות הנוער.

⭐אירועי יום העצמאות- בשיתוף עם עיריית נהריה ומרכז צעירים התקיימה עפיפוניאדה בטיילת כפי שהתקיימה לפני שנתיים בעיר, הסטודנטים המלגאים היו אחראיים על עמדת העפיפונים והתושבים המטיילים יכלו לצבוע, להרכיב ולהנות להעיף עפיפון בזמן המטס והחגיגות.

⭐טיול יום העצמאות עם חנן לייבוביץ' יצא בבוקר יום העצמאות ה-73 מנקודת המפגש שבמגדל המים עם מעל 20 משתתפים במגוון גילאים. משפחות ויחידים יצאו ביום חג שמשי , סיירו ונהנו!

⭐את יום הולדתה ה-73 של מדינת ישראל חתמנו בנשף שנות ה-60 חגיגי. מסיבת שירים וריקודים ממנה נהנו המשתתפים בהתאם לתנאי התו הירוק עם תחושה של חזרה לשגרה וחגיגה אמיתית. את הערב ליווה הזמר והמרקיד אלי לב באווירה שמחה במרכז הקהילתי באוסישקין אשר קושט ולבש חג. תודה לד"ר מיכל קולן על היוזמה והרצון ליצור את הערב הנפלא הזה!

הישארו מעודכנים אחר הפעילות והחזרה לשגרה, ההרשמה לחוגים החלה...

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY