כותרת
> C;
1/1
ספורט

נהריה הפסידה בחולון

נהריה ספורטפורסם: 19.01.20 , 09:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

החניכים של דני פרנקו יצאו אמש (מוצאי שבת) למשחק חוץ קשה מול קבוצת הפועל חולון משם עירוני נהריה חוזרת בהפסד ליגה בתוצאה 86:78.

נהריה פתחה טוב את המשחק והובילה כבר באמצע הראשון ביתרון דו ספרתי 15:8,אבל חולון נכנסה למשחק ובסיום הרבע הראשון נהריה יורדת ביתרון 23:21.

ברבע השני חולון בעזרת הקהל הססגוני שלה השתלטה על המשחק ונהריה נראתה אובדי עצות ברבע ובתום המחצית הראשונה נהריה יורדת בפיגור בתוצאה 46:37.

ברבע ה3 חולון המשיכה לשלוט במשחק ואף עלתה ליתרון דו ספרתי אולם נהריה לא ויתרה ולקראת סיום הרבע הורידה את הפרש ובתום הרבע התוצאה על לוח התוצאות הראה 64:55.

נהריה פתחה חזקה את הרבע האחרון בזכות 6 נקודות רצופות של דיימון סימפסון הפער מחולון היה סביר והמשחק נהיה שוב צמוד אבל חולון בזכות פעולות טובות בהתקפה שוב הקפיצה את הפרש מכאן לנהריה לא היו פתרונות של חזרה במשחק ובסיום הסגולים של דני פרנקו רושמים הפסד ליגה במשחק החוץ הקשה מול חולון .

קלעו לנהריה במשחק – סימפסון 20, ווטרס 14,שגב 10, גפני וטראוויס ווריק 9נקודות כ"א, מקניל 8,קולשוב 8.

המאמן פרנקו אמר בתום המשחק – היו לנו דקות טובות ופחות טובות במהלך המשחק ,לא הצלחנו לשמור על יציבות במהלך המשחק ואיבדנו מספר כדורים שעלו לנו במשחק היום בהפסד ,אבל אני כבר מתסכל קדימה ואני אופטימי .

המשחק הבא של עירוני נהריה יתקיים בתאריך 27.1 יום שני אז תארח נהריה למשחק בית נגד הפועל באר שבע .

בתמונה - דומיניק ווטרס נשמר על ידי שתי שחקנים מחולון 
צילום - עודד קרני מנהלת הליגה