כותרת
> C;
1/1
ספורט

נהריה פינת - (בית"ר) ירושלים

נהריה ספורטפורסם: 08.06.20 , 10:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי שפרסמנו כאן לפני כשבועיים שהנער נתן בוזגלאו מנהריה חתם במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים ,אמש נחתמה עסקה נוספת בין המועדון של מכבי נהריה לזאת מירושלים שהפעם מדובר בשחקן אביה אדרי שחתם בשורות המועדון של בית"ר ירושלים .

היחסים בין מועדוני הכדורגל של מכבי נהריה לזאת של בית"ר ירושלים ממשיכים להיות פורחים לאחר שלפני כשבועיים רשמנו כאן על החתמתו של הנער נתן בוזגלאו בשורות הקבוצה של בירת ישראל ,אמש הגיע תורו של חניך נוסף לעשות את המעבר בין נהריה לירושלים מדובר בנער אביה אדרי שחתם בשורות המועדון של בית"ר ירושלים .

אביה אדרי שיחק בעונה החולפת בקבוצת נערים ג' של מכבי נהריה שם השכיל לכבוש 10 שערים עד שנגיף הקורונה קטעה את הליגה .

לאדרי הנער יש שושלת ענפה בתחום הכדורגל באזור סבו שרלי אדרי ז"ל היה אחד השחקנים הטובים שידעה העיר עכו ונוסף על כך האבא של אביה הוא יוסי אדרי ששיחק בעברו בקבוצת הכדורגל של עירוני נהריה אי שם בשנות ה2000 העליזות .

אבי סבג מנהל מועדון הכדורגל של מכבי נהריה הוסיף – קודם כל אני מלא גאווה שעוד ילד שגדל בבית ספר לכדורגל שלי עושה את הדרך לקבוצת הכדורגל העטורה במדינת ישראל ,מדובר בנער טוב ושחקן בעל יכולות רבות אשר אני צופה לו עתיד ורוד כולי תקווה שהוא יגיע לרמות הגבוהות בעתיד בכדורגל הישראלי .

בתמונה - אביה יחד עם אלי אוחנה ואבי סבג 
צילום - מועדון כדורגל בית"ר ירושלים