כותרת
> C;
1/1
ספורט

ניצחון ליגה ראשון העונה לבית"ר נהריה

נהריה ספורטפורסם: 06.10.19 , 18:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שישי האחרון השיגה קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה (ליגה ב') את ניצחון הבכורה שלה לעונה לאחר שהקבוצה ניצחה במגרשה הביתי את קבוצת הפועל טובא בתוצאה 1:0, בליגה ג' הפועל נהריה ספגה תבוסה כואבת מול הפועל צפת בתוצאה 7:1.

בית"ר נהריה (ליגה ב')

זהו אפשר להגיד מזל טוב ביום שישי האחרון סוף סוף זה קרה קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה השיגה את ניצחון הבכורה לעונה לאחר שהקבוצה מנצחת בתוצאה 1:0 את קבוצת הפועל טובא .

את השער לזכות בית"ר נהריה במשחק כבש עמארן בריק הבלתי נגמר בדקה 43 לאחר שניצל ערבוביה בהגנת טובא ובריק בנגיחה מתוך הרחבה הקנה יתרון לנהריה בתום המחצית הראשונה .

במחצית השנייה בית"ר נהריה שיחקה באופן מבוקר מצד אחד היא רצתה לשמור על התוצאה ומנגד יצאה למתפרצות כדאי להגדיל את יתרונה במשחק אך התוצאה לא הישתנה ובתום 90 דקות בית"ר נהריה רושמת את ניצחונה הראשון בליגה לעונה הנוכחית .

עמארן בריק גיבור הניצחון של בית"ר נהריה אמר לאחר המשחק – הרגשה נהדרת היה משחק לא קל בכלל מול קבוצה עקשנית ,שמח מהניצחון של הקבוצה שזה הדבר הכי חשוב להמשך העונה ,מבחינתי השער שכבשתי הוא רק בונוס הכי חשוב שהקבוצה ניצחה ואנחנו כבר עם הפנים למשחק הליגה הקרוב מול אח"י עכו .

ביום שישי הקרוב 11.10 תצא בית"ר נהריה למשחק שהוא סוג של דרבי על טהרת הגליל מערבי מול קבוצת אח"י עכו .

הפועל נהריה (ליגה ג')

ביום שישי האחרון ספגה קבוצת הכדורגל של הפועל נהריה תבוסה כואבת במיוחד שהקבוצה מפסידה בתוצאה 7:1 במשחק חוץ מול הפועל צפת , רגע לפני יום הכיפורים נראה שלשחקני הקבוצה יש צורך עז לבקש סליחה מיו"ר המועדון עמוס גבריאל נוכח התצוגה המחריפה שהשחקנים הציגו על כר הדשא ולעשות חשבון נפש אמיתי עם עצמם לקראת המשך העונה של המועדון בליגה .

את שער הנחומים לזכות נהריה במשחק כבש השחקן ישראל טטרו .

עומר בנימין מאמן -שחקן הפועל נהריה הוסיף לאחר המשחק – זה היה משחק פשוט ללא כוחות ,הבדלי הרמות בין הקבוצות היה ידוע לפני כן בצפת השקיעו השנה תקציב גבוה כדאי לנסות להעפיל ליגה בתום העונה ולצערי גם התוצאה על כר הדשא הייתה בהתאם ,נצטרך לעבוד קשה באימונים כדאי להשתפר בהמשך הליגה ולשפר את מצב הרוח של השחקנים משתי המשחקים הראשונים בהם הקבוצה ספגה הפסדים ולהתחיל לנצח כבר במשחק ביום שישי הקרוב .

ביום שישי הקרוב 11.10 תשחק הקבוצה במסגרת המחזור ה3 מול קבוצת הפועל בני בענה .

עמארן בריק כובש השער לזכות ביתר נהריה 

צילום - מיכה פישנזון