כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

ניקיון לאחר שיפוץ הדירה

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 12.10.22 , 11:35ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ניקיון לאחר שיפוץ הדירה הוא משימה לא פשוטה. את האבק והלכלוך שהצטברו עם הזמן קשה לנקות. הדרך הטובה ביותר לנקות את הבלגן היא להשתמש בשואב אבק ומגב. שני אלו יעזרו לכם להסיר את כל האבק והלכלוך מהרצפה, הרהיטים ומשטחים אחרים.

מהם השלבים של ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

הדבר הראשון שיש לנקות לאחר שיפוץ הדירה הוא הרצפה. הסיבה לכך היא שיש הרבה חלקיקים של אבק ולכלוך שעלולים להיות על הרצפה. הדבר הבא הוא לשאוב ואקום מסביב כדי להיפטר מכל חלקיקים שאולי הוחמצו. השלב השלישי הוא לנקות את כל המשטחים עם מטלית לחה או ספוג, ולאחר מכן לנגב אותם עם מטלית יבשה או ספוג. השלב הרביעי הוא לנקות את כל החלונות והמראות. השלב החמישי הוא לשטוף את כל הכלים במטבח ולהחזיר אותם למקומם הנכון, כמו גם לשטוף את כל פריטי המזון שנשארו בחוץ על השיש או השולחנות. השלב השישי יהיה להוציא את האשפה שלך אם היא עדיין לא הוצאה על ידי אוספי אשפה, ולבסוף לוודא שיש לך הכל איסוף מהרצפות לפני שאיבה שוב.

מה הם הדרכים לקניון הדירה?

ניקיון לאחר שיפוץ הדירה הוא משימה מייגעת. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. האחת היא להזמין מנקים מקצועיים והשנייה היא לעשות זאת בעצמך. הדרך הראשונה היא להזמין מנקים מקצועיים והם ינקו את כל הבלגן שיצרתם במהלך עבודת השיפוץ שלכם. הדרך השנייה היא לעשות את זה בעצמך, אבל זה עשוי לקחת הרבה זמן, מאמץ וכסף מצידך. בעבר אנשים היו צריכים לנקות לאחר שיפוץ הדירה שלהם. זה היה תהליך ארוך ומייגע שדרש הרבה סבלנות ועבודה קשה. כעת הדירה משופצת והגיע הזמן לנקות את הבלגן. כדאי לעשות זאת עם שואב אבק. חשוב לנקות את הדירה לאחר השיפוץ. כך תבטיחו שלא יישארו שאריות צבע או חלקיקי אבק שעלולים להשפיע על בריאות הדיירים. בנוסף, חשוב גם לנקות את כל מכשירי החשמל, הרהיטים והמשטחים בדירה. תהליך השיפוץ יכול להיות מכריע ומרתיע. והחלק הכי מלחיץ בשיפוץ הוא תהליך הניקיון.

יש הרבה דברים שצריך לעשות אחרי שיפוץ, אבל אחד הדברים החשובים ביותר הוא להחזיר את הבית שלך למצב ראוי למגורים. זה כולל ניקוי כל פסולת הבנייה ולאחר מכן ניקוי עמוק של כל המשטחים בבית שלך. אתה רוצה להתחיל בהסרת כל רהיט, חיפוי קירות וריצוף שנמשך למעלה במהלך הבנייה. לאחר מכן תצטרך לטאטא, לשאוב או לנגב את כל הרצפות, כולל רצפות עץ ושטיחים. כדאי גם לשטוף את כל הקירות שנחשפו במהלך הבנייה עם תמיסה של מי אקונומיקה מדוללים או מי אמוניה תמיד כדאי לנקות את הדירה לפני המעבר, חשוב לנקות גם לאחר שיפוץ הדירה. כך תוכלו ליהנות מהבית החדש שלכם ולא לדאוג מאבק או דברים אחרים שאולי הושארו מאחור על ידי העובדים. למידע נוסף היכנסו עכשיו לאתר שלנו >> https://www.myclean.co.il/


קרדיט תמונה: pixabay