כותרת
> C;
1/1
נהריה

נעמת וההסתדרות צבעו את טיילת נהריה בוורוד

נהריה נהריהפורסם: 26.10.21 , 11:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בערב ראשון נצבעה טיילת נהריה ע"י מאות נשים ותומכים בוורוד, מכל רחבי הגליל המערבי, מעלה יוסף, מעלות, מטה אשר, נהריה ושאר הסביבה.

הגיעו נשים עם משפחותיהם ויצאו לריצה/הליכה משותפת כדי להיות חלק מהמיזם להעלאת המודעות לסרטן השד.

עופרה אלקיים, יו"ר נעמת מרחב גליל מערבי עם 'הרוח הגבית המלאה' של אשר שמואלי, יו"ר ההסתדרות החדשה יזמו אירוע מרגש שייהפך למסורת.

חולקו חולצות בוורוד לכל משתתף, בתום האירוע חיכה כיבוד מפנק לרצים והייתה חגיגה אחת גדולה.

יו"ר נעמת ציינה בדף הפייסבוק האישי שלה: "אירוע עוצמתי להעלאת המודעות לסרטן השד התקיים הערב לאורך הטיילת בנהריה.

מאות משתתפים מכל רחבי הגליל המערבי צבעו את העיר בוורוד.

מפגן עוצמתי שמטרתו אחת! נשים יקרות לכו להיבדק! בדיקה מוקדמת מצילה חיים!!"

כיבדו את האירוע בנוכחתם לי-את כהן מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי שאמרה: "התרגשתי לראות את נהריה נצבעת בוורוד. העלאת המודעות לבדיקה מוקדמת היא קריטית

למלחמה בסרטן. התגייסות והשתתפות חברות רבות באירוע היא מראה מרגש. תודה גם לעופרה אלקיים כהן יו"ר נעמת בקיום מרוץ כה חשוב."

כמו כן נכחה אורלי גבישי סוטו מנכ"לית ניקוז ונחלים גליל מערבי "זו חשיבות גדולה עבורי להשתתף במרוץ כה חשוב. אני מודה למארגנות ולמארגנים שדואגים כל שנה

להעלות את המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד. אני רוצה להודות למארגנים על אירוח המרוץ. לנשות הגליל יש לי רק דבר אחד לומר: רוצו להיבדק!"

שרונה שלו מאייר ציינה: "ביחד צברו כל הרצים 800 ק"מ שיצטרפו לחלק ממיזם עולמי 'מקיפים את כדור הארץ בריצה' למען מודעות לסרטן השד".

כמו כן הודתה לעופרה אלקיים על היוזמה המבורכת ועל הרעיון המדהים וניתוב המשאבים לדבר כל כך חשוב.

במהלך הערב הודתה עופרה אלקיים כהן ליו"ר ההסתדרות במרחב, אשר שמואלי על התמיכה, לשרונה מאייר מאדרנלין על שיתוף הפעולה המנצח ועל הצד המקצועי, לליאת מנכ"לית אשכול גליל מערבי, לקבוצות "גם אני רצה" למאות המשתתפות והמשתתפים ולצוות נעמת, ההסתדרות והיכל התרבות נהריה.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY