כותרת
> C;
1/1
ספורט

נפתחה ליגת בתי הכנסת והקהילות של גרעין 'בית נריה' בנהריה

נהריה ספורטפורסם: 15.12.22 , 09:02ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביוזמת הגרעין התורני 'בית נריה' נהריה נפתחה השבוע עונתה השנייה של ליגת בתי הכנסת והקהילות בעיר. חן אלמגור, מנהל הפרויקטים של בית נריה המשמש בהתנדבות גם כמנהל הליגה: "כיף לראות את האחווה והקהילתיות המיוחדת בעיר"

ממשיכים את ההצלחה – לאחר שנת פתיחה מוצלחת, נפתחה השבוע השנה השנייה של ליגת בתי הכנסת והקהילות בעיר, בשיתוף 'בית נריה', עיריית נהריה, עירוני נהריה ואגודת אליצור. במסגרת הליגה ישתתפו השנה מעל ל-80 שחקנים חובבים ב-6 קבוצות כדורסל שונות המייצגות בתי כנסת וקהילות ברחבי נהריה. מדי מוצאי שבת יתקיימו באולם צפוני עמל משחקי כדורסל הפתוחים לקהל הרחב בכניסה חופשית. השחקנים מעל גיל 22, כאשר בסגלי הקבוצות נכללים שחקנים דתיים לצד חילוניים. בסיום משחקי הליגה ייערך פיינל-פור בין ארבעת הקבוצות שיגיעו למקומות הראשונים והקבוצה המנצחת תייצג את נהריה בליגה בתי הכנסת הארצית של אגודת הספורט אליצור. במחזור הפתיחה השבוע הגיעו לעודד צופים רבים, שנהנו ממשחקים מרתקים.

לדברי חן אלמגור "כיף לראות את האחווה והקהילתיות המיוחדת אצלנו בעיר, איך מצליחים לשלב פעילות גופנית בריאה ביחד עם פעילות פנאי וגיבוש קהילתי לצד קהל רב שמגיע לצפות ולעודד. יפה לראות קבוצות שונות ובהן שילובים של מתפללים מבתי כנסת מעדות שונות, המתפללים בנוסחים שונים כל השנה ומשתפים פעולה באותה קבוצה, יש לנו קבוצת עולים מצרפת שכיף לראות את החיבור שלהם לוותיקים, מדובר בפעילות ספורט מאוד מיוחדת שיש לנו זכות גדולה להוציא לפועל כבר שנה שנייה. תודה לכולם ומוזמנים לצפות ולעודד!"

ליגת הקהילות נהריה צלום יחצ