כותרת
> C;
1/1
אבי פפיס

נתן בוזגלו - זה הקטן גדול יהיה

נהריה אבי פפיספורסם: 14.05.20 , 08:33ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

נתן בוזגלו נער בן 15 מנהריה חתם היום במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים ,ובקבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים בונים עליו כבר לעתיד הרחוק כשחקן קבוצת בוגרים .

כבוד גדול לנתן בוזגלו תושב העיר נהריה שגדל והתחנך בבית הספר של מכבי נהריה אותו מנהל אבי סבג ,היום (יום רביעי )חתם בוזגלו במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים חוזה לשלוש השנים הקרובות בקבוצת הכדורגל של בירת ישראל .

בוזגלו הנרגש אמר לאחר החתימה במועדון- אני שמח ומאוד נרגש עצם החתימה במועדון של בית"ר ירושלים ,אני מאוד מקווה שעם החתימה שלי במועדון אוכל להתקדם בכל המישורים ,אני רוצה להודות להורים שלי אשר מלווים אותי מגיל קטן ,כמו כן לאבי סבג שדאג לי בשנים האחרונות בתור מנהל בית ספר לכדורגל של מכבי נהריה אני מקווה מאוד להצליח ולא לאכזב .

בעלי מועדון כדורגל מכבי נהריה, אבי סבג, אמר לאחר החתימה: "נתן סומן כהבטחה במועדון עוד מגיל צעיר ותמיד שיחק בקבוצת הגיל שלו ובקבוצה הבוגרת יותר. בגיל 13.5 שיחק בהשאלה במכבי נתניה, חזר בתום העונה לנהריה והושאל למכבי תל אביב בעונה האחרונה. אני שמח כעת שהוא מגיע לקבוצה שאני אוהד".

בעקבות החתימה של בוזגלו בשורות המועדון של בית"ר ירושלים נרקם שיהיה גם שיתוף פעולה עתידי בין המועדון של ירושלים לזאת של מכבי נהריה כך שהילדים אשר משחקים היום במחלקה של נהריה יכולים לפנטז בעתיד להגיע למועדון הפאר של בית"ר ירושלים .

הצילום - באדיבות קבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים 
 
הצילום - באדיבות קבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים